فوریه 2, 2021 By haminp 0

Yuseong-gu ، Daejeon ، تبلیغات در مقیاس بزرگ از پروژه پشتیبانی درمان شیل قدیمی

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Daejeon Yuseong-gu (شهردار Gu Jeong Yong-rae) روز سوم اعلام کرد که پروژه ای را برای حمایت از درمان شیل های قدیمی برای محافظت از سلامت ساکنان در برابر آزبست و بهبود محیط زندگی اجرا خواهد کرد.

این ولسوالی 101،480،000 به دست آمده در سال جاری برای حمایت از برداشت و درمان سقف های تخته سنگ در 29 ساختمان سرمایه گذاری خواهد کرد. به طور خاص ، میزان پشتیبانی از تاسیسات در مقیاس بزرگ ، که به دلیل وزن شخصی زیاد مانند خانه های دام و کارخانه ها ، دشوار بود ، قابل توجهی گسترش یافته است.

مبلغ پشتیبانی تا 44/3 میلیون دونگ درآمد کسب می شود و مبلغ کل برای خانه های دامی و انبارهای کمتر از 200 درجه خارج از محل تأمین می شود و هزینه های اضافی پروژه به عهده متقاضی است.

ساکنان مایل به تجارت می توانند از امروز تا 12 ماه آینده به مرکز اداری مربوطه برای مراقبت های اجتماعی و اداره اداری برای تمیز کردن دفتر این بخش مراجعه کنند و دریافت کنندگان واجد شرایط با اولویت دریافت کننده اصلی و رتبه بالاتر بعدی در بودجه.

جئونگ یونگ ری ، رئیس یوسئونگ گو ، گفت: “ما از طریق این پروژه تمام تلاش خود را برای محافظت از سلامتی ساکنان در برابر آزبست که ماده سرطان زای درجه یک است و بهبود محیط زندگی انجام خواهیم داد.

[ad_2]