ژانویه 20, 2021 By haminp 0

Yuseong-gu ، Daejeon ، از طریق تجارت زیست محیطی ، اکوسیستم رودخانه را بازیابی می کند!

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] در تاریخ 20 ، یوسونگ گو (شهردار گو یونگ یونگ را) در دائژون در تاریخ 20 اعلام کرد که “پروژه سبزسازی رودخانه احیا شده با محیط زیست” را با هدف هدف قرار دادن پنج رودخانه شهری در یوسئونگ گو ، از جمله گوانپیونگچئون و بانسئوکچئون

پروژه احیای اکولوژیکی اکولوژیکی رودخانه ها شغلی است که سدها را برای ترمیم اکولوژی رودخانه ها و بهبود چشم انداز و کاشت درختان مربوط به پوشش گیاهی موجود ساماندهی می کند.

به همین منظور ، منطقه با استفاده از بخشی از 400 میلیون هزینه محلی مدیریت رودخانه در رودخانه های اصلی ▲ Yuseongcheon ▲ Banseokcheon ▲ Jinjamcheon ▲ Gwanpyeongcheon ▲ Hwasancheon ، سالانه در ارتباط با پوشش گیاهی موجود گیاهان و درختچه ها را می کارد.

علاوه بر این ، با افزایش تعداد استفاده کنندگان از امکانات صرفه جویی در مصرف آب ، مانند مسیرهای رودخانه ها و مسیرهای دوچرخه سواری ، در نظر گرفته شده است که در هر 5 رودخانه 10 توالت فرنگی نصب شود که 2 صندلی از 500 میلیون وون برای راحتی ساکنان فراهم شود.

علاوه بر این ، “پروژه نگهداری رودخانه جینجامچون در زادگاه” ، که به اتمام می رسد تا پایان سال 2022 ، با ارزش کل پروژه 35.6 میلیارد درآمد کسب شده از سال 2011 ، طبق برنامه و 630 میلیون ها دلار برای مرمت رودخانه های نیمه سازمان یافته به دلیل کمبود بودجه در صورت طغیان سال گذشته. قرار است با 10 میلیون درآمد تا فصل باران حفظ شود.

یونگ یونگ ری ، رئیس یوسئونگ گو گفت: “اخیراً تعداد افرادی كه از رودخانه های شهری استفاده می كنند افزایش یافته است.” از طریق این پروژه برای ایجاد یک رودخانه سبز زیست محیطی ، مکان جدیدی ایجاد می شود. برای استراحت ساکنان و فرهنگ رودخانه دوستدار طبیعت. من به تلاش خود ادامه خواهم داد “

[ad_2]