ژانویه 8, 2021 By haminp 0

YouTuber “Ugoku-chan” درگذشت و یک مفسر بازی را اعلام کرد ، طرفداران بسیار متاسف: J-CAST News

[ad_1]

زن YouTuber “Ugoku-chan” ، که به عنوان مفسر بازی فعال بود ، در 31 دسامبر سال 2020 درگذشت. دفتر Associated Office در 8 ژانویه 2009 در وب سایت رسمی اعلام کرد.

  • صدای عزاداری برای ترحیم

    صدای عزاداری در مرثیه

  • صدای عزاداری در مرثیه

“من فکر می کنم روشن شده است.” بعضی ها می گویند این غیرقابل قبول است

“Ugoku-chan” یک مفسر بازی است که به دلیل اظهار نظر در مورد بازی آنلاین نبرد برای بازی های سلطنتی “Wilderness Action” معروف است. برخلاف صدای شیرین او ، طرفداران زیادی او را دوست دارند. پس از شکستن تفسیر بازی “معمولاً 4 نفر” ، وی به عنوان یک فرد فعال بود و بیش از 500000 مشترک در کانال YouTube ثبت کرد. آخرین پست در تاریخ 28 دسامبر بود.

در 8 ژانویه 2021 ، شرکت عامل “THE COO” از دفتر وابسته اعلامیه ای را در وب سایت منتشر کرد. “ما خوشحالیم که به شما اطلاع می دهیم که سازنده ما ، اوگوکو چان ، که متعلق به استودیوی کودتا است ، در 31 دسامبر سال 2020 درگذشت.”

“ما عمیقا با سازندگان خود صمیمی هستیم و در اندوه وصف ناپذیری به سر می بریم ، اما به جستجوی آنچه می توانیم برای خود و عزیزانمان انجام دهیم ادامه خواهیم داد.” ، یک پیام یادبود می اندازد.

از طرفدارانی که این خبر را دیدند

“اوگوکو چان … من برای روح تو دعا می کنم.”
“من فکر می کنم خیلی شگفت آور است که روحیه داشته باشی.”
“از آنجا که در گرایش اوگوکو چان قرار داشتم ، فکر کردم مرده ام …. من نمی توانم این کار را انجام دهم. هنوز هم می خواهم صدای اوگوکو را بشنوم.”

صدای زیادی از عزاداری ارسال شده است.

[ad_2]