ژانویه 21, 2021 By haminp 0

Yecheon-gun یک گام سریع را برای اطمینان از بودجه ورزشی نشان می دهد

[ad_1]

[예천타임뉴스=남재선기자]در تاریخ 20 ، Yecheon-gun اعلام کرد که رئیس دفتر ورزش و کارکنان ، لی Cheol-woo ، رئیس شورای ورزش Yecheon-gun ، و کارکنان انجمن ورزشی از بخش ارتقا ورزش دفتر Gyeongsangbuk-do بازدید کرده اند و برای تأمین بودجه ورزشی گام های سریع بردارید.

در جلسه با ارتقا sports ورزش و مسئولان آن روز ، وی در مورد پروژه های فعلی مربوط به ورزش نظامی توضیحاتی ارائه داد و در مورد ساخت مرکز دو و میدانی فدراسیون دو و میدانی کره ، مسابقات قهرمانی دوومیدانی Yechon Asia U20 2022 و ارتقا بحث و تبادل نظر کرد. از گسترش امکانات ورزشی استادیوم عمومی در یچون.

به طور خاص ، ایجاد مرکز دو و میدانی فدراسیون دو و میدانی کره و برگزاری مسابقات قهرمانی دوومیدانی Yecheon Asia U20 در سال 2022 ، هر ساله 165000 ورزشکار و رهبر را به یخون جذب می کند و انتظار می رود که تأثیر این موج اقتصادی سالانه به 30 میلیارد درآمد کسب کنید تأمین بودجه در ارتقا پروژه ها از اهمیت بالاتری برخوردار است.

بر این اساس ، دولت های خصوصی و خصوصی با هم همکاری کردند تا چهره یخون را نرم و نرم کنند ، و برای تأمین بودجه در خدمات استان را بکوبند تا بتواند یک پروژه بزرگ را با موفقیت به پایان برساند.

[ad_2]