ژانویه 19, 2021 By haminp 0

Yecheon-gun پشتیبانی از نصب “دیگ بخار خانگی کم NOX” سازگار با محیط زیست

[ad_1]

[예천타임뉴스=남재선기자]Yecheon-gun (Gunsu Kim Hak-dong) درخواستی را برای پشتیبانی از نصب یک دیگ بخار خانگی کم NOx سازگار با محیط زیست دریافت کرده است که می تواند تا 15 فوریه هم به کاهش ریزگردها و هم به صرفه جویی در هزینه های گرمایش منجر شود.

دیگهای بخار Low Nox دیگهای بخار با کمتر از 0.1 تن تبخیر در ساعت یا کمتر از 61 900 کیلوکالری گرما هستند که بازده حرارتی بالاتری نسبت به دیگهای معمولی دارند و 79٪ اکسید نیتریک کمتری منتشر می کنند ( NOx) ، مقصر اصلی ریزگردها برای محافظت از محیط زیست و همچنین کاهش هزینه های گاز. همه چیز.

این شهرستان قصد دارد 200000 بوی بد و 600،000 برنده برای 70 خانوار هدف عمومی و شش خانوار کم درآمد که دیگهای بخار کم ناکس را با بودجه 17.6 میلیون درآمد امسال نصب (جایگزین) می کنند ، فراهم کند.

هدف از حمایت این است که یک صاحب خانه یا مستاجر که دیگ بخار گاز طبیعی مایع خانگی را با گواهی مارک زیست محیطی از م Instituteسسه صنعت و فناوری زیست محیطی کره بعد از 1 ژانویه نصب و جایگزین کند ، و مستاجر باید رضایت صاحبخانه را کسب کنند م institutionsسسات عمومی و امکانات عمومی مستثنی هستند. .

اما در مکانهایی که نصب خط لوله به دلیل ظهور آب متراکم در دیگ بخار با محتوای Nox کم غیرممکن است ، نصب باید از قبل بررسی شود. برای جلوگیری از عرضه و تقاضای غیرقانونی ، عکس های قبل و حین نصب دیگ بخار باید با تلفن همراه گرفته و به آن ضمیمه شود.

پارک یونگ ها ، رئیس بخش مدیریت محیط زیست ، گفت: “ما می خواهیم علاقه و مشارکت شهروندان در پروژه حمایت از نصب دیگهای بخار کم انتشار ، که می تواند به میزان قابل توجهی باعث کاهش صرفه جویی در انرژی و آلاینده های هوا شود ، پشتیبانی کند. “

از طرف دیگر ، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد حمایت از هزینه نصب دیگهای بخار کم Nox ، هدف از نگهداری ، روش های کاربرد ، اقدامات احتیاطی و معیارهای انتخاب را از طریق خبرنامه Note / Notice در وب سایت Yecheon-gun بررسی کنید.

[ad_2]