ژانویه 18, 2021 By haminp 0

Yecheon-gun پروژه ای را برای حمایت از امکانات برای جلوگیری از آسیب حیات وحش دریافت می کند

[ad_1]

[예천타임뉴스=남재선기자]Yecheon-gun اعلام کرده است که برنامه “پروژه حمایت از گیاهان جلوگیری از آسیب حیات وحش” را با بودجه 114 میلیون بدست آمده برای جلوگیری از خسارت به محصولات ناشی از حیوانات وحشی مانند گراز وحشی و گوزن تا 29 ام دریافت خواهد کرد. .

برای مناطقی که خسارت زیادی دارند ، ارتش 60٪ هزینه نصب تجهیزات مانند نرده های برقی ، سیم خاردار ، نرده ها و حداکثر 3 میلیون درآمد سالانه را تأمین می کند و مابقی هزینه های مزرعه است.

اهداف پشتیبانی ، کشاورزانی هستند که می خواهند امکانات پیشگیری از آسیب حیات وحش ، مانند محصولات زراعی را نصب کنند و می توانند مستقیماً به مرکز رفاه اداری Eup / Myeon ، جایی که زمین کشاورزی در آن واقع شده است ، مراجعه کنند و فرم تقاضا را ارسال کنند.

اما اگر در مدت 5 سال به همین منظور پشتیبانی دریافت شود یا مالیات محلی ، هزینه بهبود محیط زیست ، درآمد مالیاتی و غیره وجود داشته باشد ، از حمایت خارج می شود.

ارتش قصد دارد با تسریع در اجرای بودجه ، به حداکثر رساندن تأثیر تسهیلات و به حداقل رساندن خسارت به کشاورزان ، پروژه نصب را قبل از فصل برداشت به پایان برساند.

در ضمن ، برای جزئیات بیشتر در مورد پروژه حمایت از پیشگیری از حیات وحش ، به خبرنامه Yecheon-gun Notice / Notice مراجعه کنید یا با بخش مدیریت محیط زیست دفتر شهرستان تماس بگیرید.

[ad_2]