ژانویه 18, 2021 By haminp 0

Yecheon-gun برای حمایت از بسته های محصولات کشاورزی ارگانیک برای زنان باردار

[ad_1]

[예천타임뉴스=남재선기자]Yecheon-gun اعلام کرده است که برای حمایت از بسته محصولات کشاورزی زنان باردار در Gyeongsangbuk-do ، سال آینده ، برای پروژه زیست محیطی انتخاب شده است و از بسته های محصولات کشاورزی محیطی برای زنان باردار پشتیبانی می کند.

اهداف حمایتی زنان باردار در تاریخ درخواست یا ظرف یک سال پس از تولد هستند و در صورت انتخاب ، بسته ای از محصولات کشاورزی سالم و بی خطر ارگانیک به ارزش 480،000 درآمد سالانه (20٪ از پرداخت خود) بیش از 16 بار برای 12 ارائه می شود ماهها از بارداری تا تولد و شیردهی.

با این وجود ، زنان باردار با متوسط ​​درآمد 80٪ یا کمتر که در زمان درخواست پشتیبانی از پروژه Nutrition Plus را دریافت می کنند ، از این طرح مستثنی هستند و برنامه های تکراری با پروژه Nutrition Plus حتی پس از انتخاب پروژه بسته نیز امکان پذیر نیست.

برای روش درخواست ، اولویت درخواست آنلاین از طریق مرکز خرید سازگار با محیط زیست برای محصولات کشاورزی برای زنان باردار است (www.ecoemall.com). اگر درخواست آنلاین دشوار است ، فرم درخواست و مدارک را پر کنید و آن را به مرکز رفاه اداری Eup / Myeon ارسال کنید.

پس از تأیید پس از درخواست ، مرکز خرید یک شماره منحصر به فرد دریافت می کند. فقط بسته را بردارید.

برای سوالات در مورد پشتیبانی از محصولات کشاورزی ارگانیک بسته بندی شده برای زنان باردار ، با تیم زیست محیطی اداره امور کشاورزی (6995-650 ☎) یا تیم صنعت مرکز رفاه اداری Eup / Myeon تماس بگیرید.

[ad_2]