ژانویه 21, 2021 By haminp 0

Yecheon-gun برای بررسی ایمنی بازار سنتی در سال جدید قمری می رود

[ad_1]

[예천타임뉴스=남재선기자]Yecheon-gun اعلام کرده است که بازرسی ایمنی از امکانات چند منظوره مانند بازارهای سنتی و امکانات فروش را آغاز کرده است ، که انتظار می رود تعداد مصرف کنندگان را از 10 صبح روز 21 قبل از سال نو میلادی افزایش دهد.

دفتر منطقه ، آتش نشانی ، شرکت ایمنی گاز و کارشناسان در هر زمینه به طور مشترک از بازار دائمی و بازار مرکزی Yecheon-eup ، تاسیسات چند منظوره Sejong Plaza و تعاونی کشاورزی و دام Hanaro Mart بازدید کردند.

به ویژه ، چون هشدارهای موج سرما و برف سنگین چندین بار در زمستان امسال اعمال شده است ، در مورد تجهیزات چند منظوره ، خطرات ایمنی زیادی مانند اتصال کوتاه و آتش سوزی به دلیل استفاده بیش از حد از اجاق گازها و بخاری های برقی وجود دارد. وضعیت عملیات به شدت بررسی شد.

علاوه بر این ، بررسی عملکرد سوئیچ و هشدار دهنده های گاز ، تجهیزات و ردیاب های اطفا fire حریق و همچنین اقدامات ایمنی در محل برای مسائل جزئی انجام شد و صاحبان مغازه ها برای بهبود عوامل خطر فردی در بازار راهنمایی شدند.

در این روز ، شرکت کنندگان در بازرسی ایمنی مشترک گفتند: “قدرت غلبه بر کرونا 19! استفاده از ماسک جواب می دهد! سربازان یچون ، لطفاً تمام تلاش خود را بکنید. او بند بسته بود و به صاحبان مشاغل مستقل و کوچک که از کرونا 19 طولانی خسته شده بودند ، پیام حمایت و راحتی می دهد.

[ad_2]