ژانویه 19, 2021 By haminp 0

Yecheon-gun برای ایجاد سومین مجتمع کشاورزی و صنعتی

[ad_1]

[예천타임뉴스=남재선기자]Yecheon-gun اعلام کرد که سومین پروژه برای توسعه مجتمع کشت و صنعت با اعلام تصویب Gyeongsangbuk-do در 4 ، پس از تصویب طرح تعیین مجتمع صنعتی توسط وزارت زمین ، زیرساخت و حمل و نقل ، به طور جدی تبلیغ شد مکان و بررسی وام سرمایه گذاری توسط وزارت کشاورزی ، غذا و توسعه روستایی در سال 2015

سومین مجتمع کشت و صنعت با سرمایه گذاری 17.8 میلیارد درآمد کسب شده در منطقه Sinwol-ri ، Bomun-mieon ، با مقیاس توسعه ای کل 195،000 متر مربع و 72.5٪ از زمین صنعتی یا 141،350 متر مربع ساخته شده است. که با مجتمع کشاورزی و صنعتی 2 متصل است.

این شهرستان قصد دارد در سال جاری با مشورت با بخشهای مربوطه و سازمانهای وابسته ، مراحل اداری خود را به پایان برساند ، از جلسه توجیهی محلی و شنیدن نظرات در ماه مه ، و شروع غرامت زمین و ساخت و ساز در حدود مارس سال آینده و پایان آن تا پایان سال 2023. .

علاوه بر این ، در راستای برنامه جدید توسعه فاز 2 استان گیونگ بوک ، فرصتی برای احیای مجدد اقتصاد محلی مانند ایجاد اشتغال با جذب شرکت های عالی با تهیه زمین صنعتی ارزان قیمت ایجاد خواهد کرد. شرکتهایی که مایل به جابجایی در سومین مجتمع کشاورزی و صنعتی هستند.

[ad_2]