فوریه 5, 2021 By haminp 0

Uiseong-gun امکانات حمل و نقل موج سرد را در حمل و نقل عمومی گسترش و نصب می کند

[ad_1]

[의성타임뉴스=남재선 기자]Uiseong-gun اعلام کرده است که صندلی های گرمایشی و تجهیزات حفاظت از باد را در سکوهای اتوبوس که اغلب توسط ارتش برای آمادگی در برابر موج سرما استفاده می شود ، گسترش می دهد.

در سال 2017 ، ارتش صندلی های گرمایشی را بر روی دو سکو اتوبوس نصب کرد و امتیازات زیادی را از ارتش کسب کرد و برای استفاده راحت تر توسط کاربران حمل و نقل عمومی به 7 صندلی افزایش می یابد.

تاسیسات کاهش موج سرد که این بار نصب خواهد شد ، یک صندلی گرم کننده کربنی و یک بادگیر با ماده ای شفاف است و در 5 سکو اتوبوس نصب می شود که در آنجا کاربران زیادی در اطراف امکانات چند منظوره مانند بازارهای سنتی و بیمارستان ها وجود دارند. به این ترتیب انتظار می رود با جلوگیری از وزش باد سرد از بیرون و نشستن روی صندلی گرم و گرم داخل ، یک سرویس زندگی محور به کاربران حمل و نقل عمومی ارائه دهد تا بررسی کند که آیا اتوبوس رسیده است یا خیر.

کیم جو سو ، رئیس Uiseong-gun ، گفت: “با توجه به طبیعت مناطق روستایی با مدت طولانی انتظار برای استفاده از اتوبوس ، این نگرانی وجود دارد که ممکن است برای مدت طولانی در معرض سرما قرار بگیرند ، بنابراین ما تصمیم گرفتیم امكانات كاهش امواج سرد را گسترش دهید. سعی می کنم اطمینان حاصل کنم که به راحتی می توانم از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنم. ”

[ad_2]