فوریه 2, 2021 By haminp 0

Uiseong-gun ، با درک وضعیت تولید کنندگان در ساختمان …

[ad_1]

[의성타임뉴스=남재선기자]Uiseong-gun (Gun-su Kim Jo-su) در ماه فوریه یک نظرسنجی از ثبت نام کارخانه ها در حوزه قضایی به مدت یک ماه انجام داد تا داده های اساسی را برای تهیه طرحی برای فعال سازی تولیدکنندگان محلی جمع آوری کند.

با توجه به ماهیت شهرستان ، که صنعت اصلی صنعت کشاورزی است ، در حال حاضر 144 شرکت در 4 مجتمع کشاورزی و صنعتی و در بعضی مکانها با کارخانه ثبت شده اند که اکثر آنها تولیدکنندگان کوچک هستند. این وظیفه ای است که باید بیش از هر چیز دیگری مقدم باشد

این مطالعه با ارسال پرسشنامه همراه با اخطار به سازنده و تشکیل حداقل یک تیم تحقیقاتی حرفه ای جهت بازدید شخصی و جمع آوری آنها جهت رعایت مقررات پیشگیری COVID-19 انجام می شود. محتوای نظرسنجی شامل وضعیت کارخانه شرکت ، صنایع اصلی ، محصولات ، وضعیت استخدام و سایر موارد است. و به مشکلات و پیشنهادات گوش فرا خواهد داد و سیاستهای حمایت از تولیدکنندگان را که امسال توسط Uiseong-gun اعمال شده است راهنمایی می کند.

در همین حال ، Uiseong-gun فوراً بودجه 790 میلیون درآمد کسب شده برای 100٪ هزینه نظامی را برای شرکتهایی تعیین کرده است که به طور پیشگیرانه به شیوع غیرمنتظره کرونا 19 در سال گذشته پاسخ دادند ، گوش دادن به مشکلات از طریق تور تولید کنندگان محلی و شکایت از مشکلات مالی 77 شرکت

کیم جو سو ، رئیس Uiseong-gun ، گفت: “هرچه گسترش کرونا 19 افزایش یابد ، رکود اقتصادی ادامه دارد و اقتصاد محلی نیز با مشکل روبرو می شود و مشکلات شرکت ها را افزایش می دهد. ارتش توجه ویژه ای به تولیدکنندگانی خواهد داشت که از نظر مالی کم برخوردار هستند و صدای سایت را گوش می دهند. ” ما در این مطالعه همکاری فعال تولیدکنندگان در حوزه قضایی را می خواهیم. ”

[ad_2]