ژانویه 21, 2021 By haminp 0

Toegye-sensei بودایی مراسم یادبود ، احترام به صورت آنلاین

[ad_1]

[안동타임뉴스=남재선기자] در تاریخ 20 ژانویه 2021 (8/12 ام) ، آئینی برای Toegye Lee Hwang (1501-1570 ، از این پس “معلم Toegye”) پیش از Hansujeong در Toegye Jong-taek برگزار شد.

هر ساله ، نه تنها Toegyemunjung ، بلکه سایر غیرنظامیان ، Yurim ، دانشمندان ، رهبران و کارمندان مرکز آموزش فرهنگی Dosan Seowon Seonbi ، که معمولاً به معلم Toegye احترام می گذارند ، از حیاط جلویی صدها آب نبات بازدید می کنند و پر می کنند. امسال اما این تشریفات برای برآوردن فاصله اجتماعی ناشی از کرونا 19 به میزان قابل توجهی کاهش یافت. بنابراین ، بسیاری از نسل های بعدی ، که معمولاً به Toegye-sensei احترام می گذاشتند ، ابراز تأسف می کردند ، زیرا این امر به دلیل محدود بودن تعداد افراد دشوار بود. به طور خاص ، امسال ، 450 سالگی معلم Toegye جشن Bucheonwi بود ، بنابراین پشیمانی حتی بیشتر بود.

من با این نوع ذهنات بصورت آنلاین سر و کار دارم. شرکت کنندگان با دسترسی به سکوی کنفرانس ویدئویی Z00M ، در یک مراسم بی درنگ که در خیابان Toeye بسته در خانه هایشان برگزار شد شرکت کردند.

این عکس پروفسور ارجمند هو كوون سو از دانشگاه ملی گیونگسانگ را نشان می دهد كه این روش مقیاس گذاری را پیشنهاد كرده و مون یونگ دونگ ، دبیر True Seodang ، با لباس های شرعی متداول لباس می پوشند و طبق آیین ها در یك محل خاص در True Seodang عبادت می كنند. واقع در جینجو ، گیونگنام. بر روی صفحه نمایش رایانه های آنها ، مجسمه های Shinju و آیین Toegye-sensei روی صفحه Toegye-sensei دیده می شود.

برای شرکت فعال در فاصله های اجتماعی ناشی از کرونا 19 در خانه بزرگ تعطیل ، از فرزندان Sunghyun ، آداب و رسوم کاهش یافت. علاوه بر این ، پخش های آنلاین با در نظر گرفتن قلب کسانی که می خواستند با شرکت در مناسک معلم ، وصیت نامه را جشن بگیرند ، انجام می شد.

این “宜 於今 而 不遠 於 古” است (شما باید مطابق واقعیت باشید ، اما نه چندان دور از موارد قدیمی) ، که Toegi-sensei معمولاً بر آن تأکید می کرد ، این بدان معناست که ما به اصول آداب و رسوم سنتی احترام می گذاریم ، اما مثال خوبی از زمان داریم. می توان گفت بگذارید آموزش و کشتی را با هم انجام دهیم.

علاوه بر این ، Toegye Jongga یک آیین ساده اجدادی را طبق خواسته معلم فراهم می کند تا حتی در پایان زندگی در حالی که صرفه جوئی می کند ، یک مراسم مجلل ایجاد نکند. همچنین ، چند سال پیش ، آداب و رسوم برای راحتی شرکت کنندگان به 6 عصر تغییر یافت. این فرم مثال خوبی از مراقبت از مردم و حفظ سنت ها برای مدت طولانی تر است ، مانند وضعیت قدیمی 於今 而 不遠.

[ad_2]