فوریه 3, 2021 By haminp 0

Tae-Jung Heo شهردار داژئون ، دومین کتابخانه شهرداری تابعی از جامعه و فضای فرهنگی است!

[ad_1]

شهردار داژئون ، هور تائه یئونگ از کتابخانه گایانگ ، محلی که انتظار می رود دومین کتابخانه شهرداری در آن ساخته شود بازدید می کند و به اطراف نگاه می کند.

[대전타임뉴스=홍대인 기자] شهردار داژئون ، هور ته جئونگ تأكید كرد كه كتابخانه دوم شهرداری باید فراتر از فقط دادن و خواندن كتاب باشد و باید به عنوان یك فضای فرهنگی و همچنین تابعی از جامعه عمل كند.

شهردار هئو Taejong از کتابخانه Gayang بازدید کرد ، جایی که انتظار می رود کتابخانه دوم شهرداری در سومین کتابخانه ساخته شود. وی گفت: ما باید فضایی منحصر به فرد ایجاد کنیم تا بتوانیم رویدادهای فرهنگی برگزار کنیم.

“دلیل ساخت دومین کتابخانه شهرداری این است که در دژئون ، که جمعیت آن 1.5 میلیون نفر افزایش یافته است ، کتابخانه فعلی حنبات منسوخ شده و استفاده از آن در حومه دشوار است و محیط زندگی نیز نسبت به کتابخانه ضعیف تر است. مراکز با این حال ، من فکر کردم که به دلیل عوامل محیطی مانند تحصیل و مسکن خوب است که بین Daedeok-gu و Dong-gu قرار بگیرم. “

وی همچنین گفت: از آنجا که کتابخانه 2 شهرداری در مجاورت خط 2 مترو قرار دارد ، دسترسی به وسایل حمل و نقل عمومی بسیار مناسب است.

از طرف دیگر ، کتابخانه شهرداری دوم 29 میلیارد دلار در هزینه های پروژه سرمایه گذاری می کند تا شکاف فرهنگی بین مناطق و توسعه متوازن شهری را برطرف کند. به مساحت 5،358.8 مترمربع و مساحت کل 7،140 به منظور افتتاح در ژوئن 2023 .

[ad_2]