اکتبر 6, 2021 By haminp 0

Ssb Javan خود را در جامو تیراندازی کرد و تحت حمایت کمیسیونر مالی بود

[ad_1]

دفتر اطلاعات ، عمار اوجالا ، جامو

ارسال شده توسط: پروشانت کومار
آخرین به روز رسانی در چهارشنبه ، 06 اکتبر 2021 20:56 IST

خلاصه

اعتقاد بر این است که جوان در تیم امنیتی کمیسر امور مالی آتال دولو شرکت کرده است. او در GMC با وضعیت مجروح بستری شد.

عکسبرداری (عکس سیگنال)
– عکس: pixabay

به اخبار گوش کن

بعدازظهر چهارشنبه هرج و مرج در خارج از دبیرخانه جامو رخ داد. همه مأموران امنیتی حاضر در محل در مورد این موضوع موضع گیری کردند. اما بعد از چند دقیقه مشخص شد که SSB jawan به خودش شلیک کرده است. گفته می شود که جاوایی مذکور در تیم امنیتی کمیسر مالی آتال دولو شرکت کرده است. او در GMC با وضعیت مجروح بستری شد.

بر اساس اطلاعات ، پاسبان سانگراهموخ ، که به گردان هفتم SSB اعزام شده است ، ساکن گجرات است. کمیسر امور مالی آتال دولو روز چهارشنبه در دفتر خود بود. نگهبانان گروهان او بیرون ایستاده بودند.
همچنین بخوانید- چالش با تروریست ها: پاندیت بیندرو دختر کشمیری گفت – اگر شجاعت دارید ، بیرون بروید ، همان چیزی در قرآن نوشته شده است

در این مدت ، پلیس تیم را ترک کرد و به توالت رفت. او در خارج از دستشویی با تفنگ سرویس به گونه اش شلیک کرد. سپس زمین خورد و خون از دهانش شروع به جاری شدن کرد. در همان زمان ، با شنیدن صدای تیراندازی ، سربازان دیگر به سمت او دویدند و دیدند که او روی زمین افتاده است. وی سپس به GMC منتقل شد و وضعیت وی همچنان وخیم بود.

بسط

بعدازظهر چهارشنبه هرج و مرج در خارج از دبیرخانه جامو رخ داد. همه پرسنل امنیتی در محل موضع گرفتند. اما بعد از چند دقیقه مشخص شد که SSB jawan به خودش شلیک کرده است. گفته می شود که جاوایی مذکور در تیم امنیتی کمیسر مالی آتال دولو شرکت کرده است. وی در وضعیت جراحت در GMC بستری شد.

بر اساس اطلاعات ، پاسبان سانگراهموخ ، که به گردان 7 SSB اعزام شده است ، ساکن گجرات است. کمیسر امور مالی آتال دولو روز چهارشنبه در دفتر خود بود. نگهبانان گروهان او بیرون ایستاده بودند.

همچنین بخوانید- چالش با تروریست ها: پاندیت بیندرو دختر کشمیری گفت – اگر شجاعت دارید ، بیرون بروید ، همان چیزی در قرآن نوشته شده است

در این مدت ، پلیس تیم را ترک کرد و به توالت رفت. او با اسلحه سرویس خود در خارج از توالت به گونه اش شلیک کرد. سپس زمین خورد و خون از دهانش شروع به جاری شدن کرد. در همان زمان ، با شنیدن صدای تیراندازی ، سربازان دیگر به سمت او دویدند و دیدند که او روی زمین افتاده است. وی سپس به GMC منتقل شد و وضعیت وی همچنان وخیم بود.

[ad_2]