جولای 17, 2021 By haminp 0

Srinagar News Acb یک پرونده قضایی در پرونده فساد در کارهای ساختمانی دانشگاه مرکزی ثبت کرد

[ad_1]

دفتر خبر ، عمار اوجالا ، جامو

منتشر شده توسط: پروشانت کومار
به روز شده در شنبه 17 ژوئیه 2021 ساعت 3:54 بعد از ظهر IST

به طور انتزاعی

در بیانیه ای که توسط ACB صادر شد ، ACB گفت كه یك پرونده فوری بر اساس بازرسی ثبت شده است كه متوجه شده است كه مقامات كشمیر قصد داشتند یك بلوك دانشگاهی در كنار دفتر سایت در تولمولا ، Ganderbal ، دانشگاه دانشگاه كشمیر ایجاد كنند. حراج الکترونیکی توسط دانشگاه با قیمت تبلیغات 4،40،41،780 روپیه راه اندازی شد.

تصویر نمادین

تصویر نمادین
– عکس: شبکه های اجتماعی

به اخبار گوش کن

با جزئیات

دفتر مبارزه با مفاسد اقتصادی FIR را علیه مهندسان دانشگاه مرکزی کشمیر و شرکت ذینفع M / s Granco Industries Ltd. ثبت کرد. راجببا به اتهام سو of رفتار در حین کار ساخت و ساز در دانشگاه Ganderball. AKB نیز در این زمینه یورش برد.

کار به M / s Granco Industries Limited واگذار شد. نشان داده شده است که RCC قطعاتی را که بخشی از اساس کار ساخت و ساز تحت عنوان “ساخت یک بلوک مینی دانشگاهی” با قطر 600 میلی متر است ، جمع کرده است ، در حالی که طبق بازرسی در محل ACB با همکاری کارشناسان مربوطه RCC فقط 450 میلی متر است. یافت شد. این یک تخلف آشکار بود. سایر موارد سو m رفتار ظاهر شده است.

بر اساس همه این واقعیت ها ، پرونده ای علیه مهندس اجرایی وقت ، اکنون بازنشسته ریاض احمد گیلانی ، سپس JE CUK Ganderbal سید احمد گورخو و سهیل بشیر ، مالک شرکت ذینفع M / s Granco Industries Limited Rajbagh و دیگران ثبت شد.

[ad_2]