ژانویه 31, 2021 By haminp 0

Seo-gu ، Daejeon ، یک ردیاب مونوکسیدکربن (CO) برای خانوارهای کم درآمد دریافت می کند!

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] در بیست و نهمین Seo-gu ، Daejeon (افسری از Gu Jang Jong-Tae) 60 ردیاب مونوکسیدکربن (به ارزش 6 میلیون بوی بد) از شرکت Jinyeon Co. ، Ltd.

ردیاب مونوکسیدکربن رسوب یافته در بین گروه های آسیب پذیر در Galma 1-dong و Yongmun-dong به نسل های مورد نیاز تحویل داده می شود.

مدیر عامل شرکت سئونگ هی سو گفت: “با ادامه کرونا 19 ، بسیاری از شرکت ها در یک لحظه اقتصادی دشوار قرار دارند ، اما با تمایل به تمرین اشتراک ، ما یک ردیاب مونوکسیدکربن رسوب داده ایم.

لی وون بائه ، رئیس دولت محلی در گالما 1 دونگ ، گفت: “خوشحالم که در کمک به همسایگان نیازمند نقش داشته ام. امیدوارم این یک مزیت برای ساکنان کم درآمد Galma 1-dong و Yongmun-dong باشد. ”

شهردار ژانگ یونگ-تائه گفت: “از اینکه رسوب دهنده مونوکسیدکربن را حتی در یک شرایط دشوار اقتصادی سپرده اید ، متشکریم.” “ما امکان تحویل آن را به نسلهایی که واقعاً به آن نیاز دارند ، مانند افراد مسنی که تنها زندگی می کنند ، امکان پذیر خواهیم کرد.”

از طرف دیگر ، Jinyeon Co.، Ltd. چراغ های LED و سوئیچ های گاز را تولید و فروش می کند و برای حمایت از همسایگان نیازمند در غرب مانند کمک به همسایگان کم درآمد و حمایت از قربانیان سخت کار می کند.

[ad_2]