فوریه 2, 2021 By haminp 0

Seo-gu ، Daejeon ، پروژه نگهداری خانه با NOx کم را پشتیبانی می کند

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] در دوم ، Seo-gu از Daejeon (شهردار Gu Jong-Tae Jang) در تاریخ 2 اعلام کرد که نصب دیگهای کم مصرف برای خانه را در سال 2021 تشویق می کند تا کیفیت هوا را به عنوان مثال با کاهش غبار ریز بهبود بخشد.

دیگ بخار کم انتشار یک دیگ بخار سازگار با محیط زیست است که دارای بازدهی انرژی بالاتری نسبت به دیگهای معمولی است و اکسیدهای نیتروژن کمتری (NOx) ساطع می کند ، که یک آلاینده هوا است و محصولی است که توسط Ecolabel کره تأیید شده است. سیستم زیست محیطی موسسه صنعتی و فناوری.

هدف از حمایت این است که صاحب خانه یا ساختمانی که دیگ بخار کم انتشار را برای مصارف خانگی در سال جاری نصب می کند یا مستاجر مجاز از طرف مالک. میزان حمایت 200،000 واحد کسب شده و 600،000 مورد دریافتی برای دریافت کنندگان مزایای معاش و طبقه بالاتر بعدی طبق قانون امنیت اساسی زندگی ملی است.

دوره درخواست از 17 تا 10 دسامبر است (مهلت اولیه هنگام انقضا بودجه) و برنامه را می توان پس از قرارداد خرید با یک تامین کننده دیگ بخار به عنوان آژانس دیگ بخار به تامین کننده سپرد ، یا می توانید مستقیماً از طرف اداره آب و هوا درخواست یارانه کنید یا در دفتر ناحیه غربی ارسال کنید یا از طریق پست ارسال کنید

از طرف دیگر ، این منطقه قصد دارد امسال 2،980 دیگ بخار کم آلاینده به خانه ها عرضه کند و سال گذشته 3،418 واحد (690 میلیون بودجه بدست آمده) به پروژه پشتیبانی تحویل داده شد.

[ad_2]