ژانویه 26, 2021 By haminp 0

Seo-gu ، Daejeon ، سیاست جوانان را در سال 2021 ترویج می کند

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Daejeon Seo-gu (شهردار گو جانگ جونگ تائه) “برنامه اجرای سیاست جوانان 2021” برای ساخت “همدلی جوانان ، Seo-gu مبارک” را در دفتر منطقه تأیید کرد و به طور جدی دنبال کرد.

این طرح اجرایی بر اساس اولین طرح جامع سیاست های جوانان (’21 ~ ’25) است که در دسامبر گذشته توسط دفتر امور خارجه تاسیس شد participation مشارکت و رهبری جوانان independence استقلال و فرهنگ جوانان rid خلا the برطرف کردن ▲ ایجاد مشاغل شخصی سازی مکان ها ، و غیره. .4 این طرحی برای دستیابی به هدف بزرگ است و پس از بحث و گفتگو در شورای حمایت از جوانان در غرب نهایی شد.

شورای حمایت از جوانان غربی که در فوریه 2017 راه اندازی شد ، کمیته ای برای بحث در مورد سیاست های جوانان است که متشکل از متخصصان و جوانان در زمینه های مختلف است و در زمینه بهبود زندگی جوانان در غرب راهنمایی و مشاوره ارائه می دهد.

در این سال ، غرب 1.594 میلیون وون در 27 پروژه دقیق در چهار زمینه سرمایه گذاری خواهد کرد و حساسیت جوانان مانند مشارکت جوانان و ارتقا of حقوق ، شکوفایی ، فرهنگ و آموزش و همچنین پروژه های اشتغال زایی جوانان را فعالانه ارتقا می دهد. حوزه های تجاری به عنوان وظایف اصلی مطرح شدند.

به طور خاص ، ما با اجرای پروژه امید جوانان و برنامه حساب پس انداز جوانان و همچنین پروژه حمایت از صندوق استقلال جوانان ، از استقلال جوانان حمایت می کنیم.

شهردار ژانگ یونگ تائه گفت: “من از هیچ حمایتی برای ایجاد اکوسیستم غربی برای سیاست جوانان و بهبود زندگی جوانان غربی دریغ نمی کنم” و گفت: “امیدوارم سال جدید سال درخشان تری برای جوانان با انرژی. از گاوهای سفید.

[ad_2]