ژانویه 20, 2021 By haminp 0

Seo-gu ، Daejeon ، رقابت برای ساخت جدید سکوی تخته برش Oullim

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Daejeon Seo-gu (شهردار گو جونگ-تئه جانگ) در مسابقه طراحی جدید پلتفرم Domasil Oullim برای توسعه متوازن و احیای مجدد جامعه شرکت می کند.

Goo از 25 ام سال آینده شروع به ثبت نام می کند و تا 3 مارس ، برندگان پس از بررسی برنامه مسابقه در تاریخ 15 مارس اعلام می شوند.

به عنوان بخشی از پیشنهاد جدید برای نوسازی شهری Doma 1-dong ، پلت فرم Doma-sil Oullim با ارزش کل پروژه 5.46 میلیارد وون در 144-37 Doma-dong و 1 دسته ساخته خواهد شد و با 3 ساخته خواهد شد. طبقات بالاتر از سطح زمین و مساحت کل 1255㎡ پروژه با هدف رواج پیدا می کند.

امکانات اصلی شامل یک مرکز پشتیبانی جامعه دهکده Seo-gu است که توسط Seo-gu Village Net اداره می شود ، یک فضای عمومی برای ساکنان ، یک مرکز تقسیم کالاهای خانگی که توسط افراد محلی اداره می شود (تعاونی مدیریت اجتماعی دهکده Doma 1- دونگ) ، و یک آشپزخانه مشترک.

پس از اتمام ، برنامه های مختلفی مانند آموزش برای فعالان روستایی ، حمایت از احیای مجدد جوامع روستایی ، ایجاد شبکه ای از جوامع روستایی ، استفاده از ابزارها و آموزش های ایمنی ، کارگاه کودکان DIY ، کلاس آشپزی و سرویس اشتراک برنامه ریزی شده است. از غذا.

شهردار ژانگ یونگ تائه گفت: “من امیدوارم که پلت فرم Domasil Oullim به عنوان یک کار مشترک از مردم محلی و مردم راه اندازی شود ، به طوری که بسیاری از ساکنان می توانند از یک زندگی فرهنگی و سرگرمی با کیفیت بالا لذت ببرند.”

[ad_2]