ژانویه 24, 2021 By haminp 0

Sejong City تیم ارتقا vacc واکسیناسیون COVID-19 را مدیریت می کند

[ad_1]

[세종타임뉴스=홍대인 기자] شهر خاص خودگردان Sejong (شهردار Choon-hee Lee) “تیم ارتقاac واکسیناسیون کرونا 19” را راه اندازی کرده است تا به سرعت و هموار با واکسیناسیون کرونا 19 پیش برود.

تیم ارتقا ، به سرپرستی معاون شهردار دولت ، متشکل از 26 عضو 4 تیم شامل تیم پشتیبانی پیاده سازی ، تیم مدیریت واکسیناسیون ، تیم مدیریت واکسیناسیون و تیم پاسخگویی به رسانه ها است و به شرح زیر سازمان یافته است. کل شهر می تواند با حمایت مقامات خودمختار و غیرمتمرکز به صورت ارگانیک همکاری کند.

وظایف اصلی هر یک از چهار تیم عبارتند از: ▲ تیم پشتیبانی پیاده سازی مسئول همکاری با وزارتخانه های مربوطه ، مدیریت گزارش ها و آمار و پشتیبانی از کار مرکز واکسیناسیون است. management تیم مدیریت واکسیناسیون مسئول ایجاد یک برنامه مدیریت واکسیناسیون ، انتخاب و مدیریت مرکز واکسیناسیون و نظارت بر واکنش های جانبی است.

علاوه بر این ، تیم مدیریت واکسیناسیون تأمین و تقاضای واکسن را مدیریت می کند ، تسهیلات حمل و نقل را تعیین می کند ، اهداف واکسیناسیون را تعیین می کند ، رزرواسیون را مدیریت می کند ، گزارش هایی از واکنش های جانبی واکسیناسیون را دریافت می کند ، و team تیم پاسخ رسانه تبلیغات واکسیناسیون و واکنش رسانه ها را ارتقا می دهد.

برای واکسیناسیون سریع و ایمن ، یک شورای محلی تشکیل می شود که شامل انجمن پزشکی ، آتش نشانی و آژانس پلیس ملی است ، تا مشاوره تخصصی در مورد واکسیناسیون ، مرکز واکسیناسیون پلیس و حمل و نقل بیماران اورژانسی پس از واکسیناسیون ارائه دهد.

این شهر قصد دارد قبل از شیوع آنفلوانزا ، همه واکسیناسیون ها را کامل کند و قصد دارد اولویت واکسیناسیون را براساس راهنمایی های مرکز کنترل و پیشگیری بیماری های کره ای (KCDC) در میان کسانی که در سن 18 سالگی واکسینه می شوند ، انتخاب کند.

علاوه بر این ، مراکز واکسیناسیون و م institutionsسسات پزشکی اعزامی در حال آماده سازی برای واکسیناسیون هستند.

به طور خاص ، از لحظه ورود واکسن ، برنامه های دقیق واکسیناسیون با دقت ایجاد می شود ، فرآیند ذخیره سازی ، انتقال زنجیره سرد ، روش واکسیناسیون و مدیریت بعدی به طور جامع ادغام می شود تا شهروندان بتوانند با خیال راحت واکسن دریافت کنند.

مدیر اداره بهداشت و رفاه ، نام گونگ هو ، گفت: “با تشکیل تیم ارتقا vacc واکسیناسیون کرونا 19 ، ما آماده می شویم تا واکسیناسیون هایی را که برای ایجاد مصونیت جمعی برای غلبه بر کرونا 19 مهم است ادامه دهیم.”

[ad_2]