ژانویه 22, 2021 By haminp 0

Sejong City ، ‘Tok Tok’ ، دستیابی به حمایت از نوآوری شرکت ها برای کیفیت و ظرفیت سازی

[ad_1]

[세종타임뉴스=홍대인 기자] “پروژه پشتیبانی مدیریت کیفیت” که سال گذشته شهر خودگردان ویژه Sejong (شهردار لی چون هوی) برای افزایش فرصت های کیفیت شرکت در حوزه قضایی از آن حمایت کرد ، رقابت شرکت ها را با نتایج برجسته تقویت می کند.

این شهر در حال سرمایه گذاری 30 میلیون درآمد بدست آمده در بودجه 100٪ باروری برای 9 ماه از آوریل تا دسامبر سال گذشته به شرکت های این شهر است و از آموزش ، مسابقات و گواهینامه ها پشتیبانی کامل می کند.

شرکتهای پشتیبانی با توجه به اندازه و صلاحیت شرکت برای پشتیبانی شخصی به “گروه پشتیبانی مبتدی” و “گروه پشتیبانی حیاتی” تقسیم شدند. در مورد شرکت های نوپا و کوچک ، نوآوری های آموزشی با کیفیت و سیستم مدیریت کیفیت / آموزش AI برای افزایش آگاهی از کیفیت ارائه شده است. من کردم.

شرکت های گروه پشتیبانی اولویت دار بر تقویت رقابت در مدیریت کیفیت برای رشد پایدار ، تقویت صلاحیت تیم کیفیت و پشتیبانی از کسب گواهینامه های داخلی و بین المللی تمرکز کرده اند.

به منظور ارتقا روحیه شرکت های محلی ، “یک مسابقه ویژه مدیریت کیفیت شهر با مدیریت خودگردان در شهر Sejong 2020” برای شرکت ها و م institutionsسسات دولتی در حوزه قضایی برگزار شد و 9 تیم از تیم های با کیفیت شرکت ها به رقابت پرداختند. در مسابقات ملی سالانه در گروه های با کیفیت شرکت می کند و نتایج عالی کسب می کند.

اولین انبار تأمین نیروی زمینی (اتوپیا) جایزه طلا را از آن خود کرد و ستاد مرکزی شرکت فدرال مغول سجونگ ، آموزشی ویبولیتین ، کره کولمار شرکت ، آموزشی ویبولیتین و ستاد مرکزی کره میدلند پاور سجونگ 2 نشان نقره و 5 جایزه برنز دریافت کردند.

در نتیجه پشتیبانی از کسب گواهینامه ها برای افزایش رقابت پذیری کیفیت و قابلیت های بازاریابی شرکت ها ، 5 شرکت از جمله Saerom Camtech Co.، Ltd.، Ewon Camtech Co.، Ltd.، Ecosmatech Co.، MK Korea Co. و شرکت SK Solar Energy Co. ، Ltd. ، هر یک گواهینامه های KS و ISO دریافت کردند.

یک مقام شهرستانی گفت: “سال گذشته ما توانستیم با ارتقا پروژه پشتیبانی مدیریت کیفیت و همچنین دریافت گواهینامه و برنده شدن در مسابقات ، کیفیت و بهره وری شرکت هدف را بهبود بخشیم.” من از آن استفاده می کنم. “

[ad_2]