ژانویه 18, 2021 By haminp 0

Sejong City ، مشکل پارکینگ بازار پارکینگ سنتی Sejong را در وهله اول کامل می کند!

[ad_1]

[세종타임뉴스=홍대인 기자] شهر خاص خودگردان سجونگ (شهردار لی چون هه) در حال تکمیل طراحی یک برج پارکینگ است که در بازار سنتی سجونگ در جوچیوون احداث می شود و ساخت آن از هجدهم آغاز می شود.

برج جدید پارکینگ به عنوان بخشی از پروژه سنتی برای بهبود فضای پارکینگ در بازار ترویج می شود و با 5 طبقه روی زمین و مساحت 5260 متر مربع با بودجه کل پروژه 10.1 میلیارد KRW ساخته شده است که شامل 3 ، 6 میلیارد KRW.

برج پارکینگ در مجموع 154 فضا فراهم کرده است که 83 فضا را در مقایسه با پارکینگ موجود گسترش داده تا شرایط پارکینگ شلوغ بازار را برآورده کند.

در طبقه اول ، فضاهای پارکینگ برای مشتریان ، معلولان ، زنان باردار و پارکینگ مخصوص خانمها قرار داده شده بود و عرض پاساژ پارکینگ نیز بیشتر شده بود تا راحتی رانندگان از همه طبقات در رفت و آمد در نظر گرفته شود.

به منظور تکمیل شدن در پایان سال جاری ، مشاغل عمومی ساخت و ساز در نظر دارند در ماه آینده ماه پارکینگ را در محل کسب و کار پارکینگ در تعطیلات سال نو ماه باز کنند تا ضمن حمایت از احیای بازار ، بدون هیچ مشکلی از این پروژه حمایت کنند.

آن کی کی ، رئیس پروژه های ساخت و ساز عمومی ، گفت: “ما یک ساختمان عمومی خواهیم ساخت که با احیای بازار سنتی ، ساختن آن با ایمنی و امنیت به عنوان یک فضای واسطه بین بازدید کنندگان و بازرگانان بازار ، به توسعه منطقه ای متعادل کمک می کند.”

[ad_2]