ژانویه 28, 2021 By haminp 0

Sejong City ، مجتمع صنعتی Jochiwon ، تصفیه خانه فاضلاب عمومی ، شروع یکپارچه

[ad_1]

[세종타임뉴스=홍대인 기자] در بیست و هشتمین شهر ویژه خودگردان سجونگ (شهردار لی چون هوی) ، در تاریخ 28th اعلام کرد که ساخت یک مرکز تصفیه فاضلاب عمومی را آغاز کرده است که می تواند فاضلاب و مناطق تصفیه خانه فاضلاب 2 و 3. را از Jochiwon ادغام کند. مجتمع صنعتی.

تأسیسات تصفیه خانه فاضلاب عمومی مشکلات عملیاتی مانند خطر بیش از استانداردهای کیفیت آب به دلیل تقویت استانداردهای قانونی کیفیت آب و تاسیسات تصفیه پیری را تجربه کرده اند.

این شهر تصمیم گرفته است با استفاده از روش پیشرفته 6.5 میلیاردی بودجه با بودجه دولتی ، یک تصفیه خانه فاضلاب عمومی جدید نصب کند و در حال حاضر ساخت و ساز آن از طریق رویه ها به عنوان یک پروژه بزرگ و دقیق تا سال گذشته در حال انجام است.

این شهر انتظار دارد که با نصب تاسیسات تصفیه فاضلاب عمومی نه تنها فاضلاب کارخانه و فاضلاب خانگی در مجتمع صنعتی به درستی تصفیه شود ، بلکه از آلودگی آب در آب عمومی جلوگیری کرده و بهره وری اقتصادی را بهبود بخشد.

Bae Won-geun ، رئیس مکان صنعتی ، گفت: “با تکمیل امکانات عمومی تصفیه فاضلاب ، ما می توانیم فاضلاب و فاضلاب تولید شده در مجموعه صنعتی را با خیال راحت و روان درمان کنیم ، بنابراین از آلودگی آب در سیستم آب سیستم جلوگیری می کنیم. River Geum و بهره برداری از مجتمع های صنعتی زیست محیطی برای تبدیل شدن به یک مجموعه صنعتی خوب برای تجارت. “

در همین حال ، این شهر پروژه ای برای تصفیه پیشرفته تصفیه خانه های فاضلاب عمومی در مجتمع صنعتی جئونوی در دسامبر سال گذشته با یارانه 2.9 میلیارد KRW تکمیل و اجرا کرده است.

[ad_2]