فوریه 5, 2021 By haminp 0

Sejong City ، به طور خلاصه شرکت های مرتبط با صنعت ساختمان!

[ad_1]

[세종타임뉴스=홍대인 기자] شهر ویژه خودمختار Sejong (شهردار چون هی هی) 500 بروشور را برای احیای صنعت ساخت و ساز محلی در پنجم تهیه و توزیع کرد.

این کتابچه شامل 392 پوند شرکت ساختمانی در ساختمان 65 شرکت for اجاره تجهیزات ساختمانی 47 دفتر کار کار ساختمانی 41 شرکت ▲ مواد (ثبت شده توسط اداره تدارکات عمومی) 21 شرکت آماده پردازش بتن ، بتن و آرماتور است.

شهر سیجونگ غالباً به دلیل پروژه های دولتی به دلیل شرایط شهری در مقیاس با سایر شهرها ساخت وسازهای بزرگی را انجام می دهد ، اما شرکت های محلی در سفارش ساخت و سازها و پروژه های بزرگ محدودیت هایی دارند.

بر این اساس ، به منظور افزایش میزان مشارکت شرکت های ساختمانی محلی ، شرکت های تولید مواد ، تجهیزات و نیروی کار در ساختمان و ایجاد شرایط مطلوب برای برنده شدن سفارشات ، این بروشور تبلیغاتی ایجاد و توزیع شد.

به طور خاص ، هنگامی که یک نهاد عمومی در حوزه قضایی شرکتی را در منطقه دیگری به عنوان پیمانکار انتخاب می کند ، انتظار می رود که استفاده از این بروشور پیمانکار را قادر به انتخاب و القا یک شرکت داخلی پایدار در انتخاب پیمانکاران فرعی و شرکت های تجهیزات و مواد کند.

این کتابچه در بین سازمانهای تدارکات عمومی و سایتهای بزرگ ساختمانی مانند تالار شهر ، دفتر ساخت و ساز ، مدیریت آموزش ، LH و غیره توزیع می شود. و با دسترسی به وب سایت تالار شهر (www.sejong. Go.kr) می توان آن را در بخش اعلان ها مشاهده کرد.

این شهر قصد دارد برای افزایش استفاده از بروشور ، دیر یا زود آن را به عنوان کتاب الکترونیکی منتشر کند.

“ما امیدواریم که بروشورهای مربوط به شرکتهای محلی بتوانند به مشکلات مدیریت شرکتهای ساختمانی محلی که با تکثیر کرونا 19 و سقوط صنعت ساخت و ساز دست و پنجه نرم می کنند ، بپردازند.” “ما به توسعه سیاست های حمایت از شرکت های ساختمانی محلی ادامه خواهیم داد. مانند تولید و توزیع بروشورهای طرح. “

[ad_2]