ژانویه 5, 2021 By haminp 0

“Satomi Ishihara Reviewed” نقد و بررسی های جالب برای درام ویژه سال نو: اخبار J-CAST

[ad_1]

درام ویژه “بهترین هدیه زندگی” (مجموعه تلویزیونی توکیو) با بازی ساتومی ایشی هارا بازیگر در 4 ژانویه 2021 پخش شد. در سالهای اخیر صدای بسیار تحسین برانگیزی برای اجرای پرشور نقش آفرینی زن به گوش رسیده است که دقیقاً برعکس “شخصیت زن پر پرواز” است که آقای ایشی هارا در سریال درام بازی کرده است.

  • Satomi Ishihara (فیلمبرداری شده در سال 2016)

    Satomi Ishihara (فیلمبرداری شده در سال 2016)

  • Satomi Ishihara (فیلمبرداری شده در سال 2016)

من دلیل بازگشتم به خانه را به شما نگفتم …

این درام یک درام انسانی است در مورد عشق خانوادگی بین یوریکو تابوچی ، زنی محکوم به زندگی ، با بازی آقای ایشی هارا و ریوسوکه ساسایی ، پدر و مترجم ، با بازی ساتوشی ترائو بازیگر. این فیلمنامه توسط کیکازو اوکادا ، مسئول سریال های تلویزیونی NHK Chura-san و Hiyoko نوشته شده است و کارگردانی آن را کانگ ایشیباشی است که بیش از 60 سال کار حرفه ای دارد.

یوریکو یک خانم خانه دار است که در شهری آرام در آزومینو ، استان ناگانو ، با شوهر استادش (آقای اوسامو موکای) زندگی می کند. وی پس از محکومیت به مرگ به جرم سرطان ، نزد ریوسوکه که در توکیو زندگی می کند بازگشت و گفت: “می خواهم نیمی از عمرم را با پدرم سپری کنم.” من می خواهم به چیزی خسته کننده بخندم ، “بنابراین او به ریوسوکه نگفت که چرا به خانه می آید.

به طور ناگهانی ، ریوسوکه در مورد زندگی با دخترش برای اولین بار پس از مدت ها گیج شده است ، اما او را با یک وعده غذایی خوشمزه که از نظر یادداشت های دستورالعمل از همسر مرحومش تهیه شده است ، استقبال می کند. یوریکو از مهارت شگفت انگیز آشپزی خود شگفت زده شده است ، گرچه نمی تواند جلوی خندیدن به ریوسوکه را بگیرد ، وقتی مادرش زنده بود اصلاً مراقب خانواده اش نبود ، با ابتکار عمل ، در آشپزخانه ایستاده بود. سپس ریوسوکه حقیقت را از شوهر یوریکو شنید. یوریکو صبور است تا متوجه نشود ، اما یوریکو حتی به این موضوع پی می برد و بی اراده می خندد. گرچه بیمار هستند ، این دو روزهای آرامی را دور میز می گذرانند و با هم کار ترجمه می کنند. در آستانه بازگشت به ناگانو ، او طعم مخفی Chikuzen-varen را که مستقیماً از مادرش منتقل شده بود و نحوه تهیه سس سفید را آموزش داد و یوریکو گفت: خوشحالم که به من گفتند. حتی اگر زیاد نگفتم ، اوقات را بدون اینکه وارد آب شوم ، سپری کردم.

پس از پخش از توییتر و سایر رسانه ها ، فقط حدود پنج شخصیت وجود داشت و در پایان ستایش برای فیلمنامه و کارگردانی مطرح شد که باعث گریه بسیاری از بینندگان شد.

[ad_2]