ژانویه 20, 2021 By haminp 0

Sangju City ، به عنوان برنده مسابقه یک مرکز عمومی مراقبت های پس از زایمان برای طراحی معماری انتخاب شد

[ad_1]

[상주타임뉴스=김이환 기자] مرکز بهداشت عمومی سانگجو پروژه های مشترک Ino Architects & Engineers Co.، Ltd. و شرکت معماران Raum ، آموزشی ویبولیتین

مرکز بهداشت عمومی سانگجو اعلام کرد که در تاریخ 28 دسامبر سال گذشته ، هفت اثر ارسالی توسط کمیته بررسی طراحی معماری مرکز طراحی عمومی سانگجو ، متشکل از متخصصان خارجی انتخاب و خدمات طراحی اساسی و دقیق را سفارش داده اند.

این شرکت طراحی توضیح داد: ما یک فضای متمایز برای مراقبت های پس از زایمان برای جلوگیری از عفونت ، یک فضای راحت برای مادران و کودکان و برنامه های متنوعی برای مادران طراحی کرده ایم.

هیئت داوران علاوه بر آثار برنده ، 2 اثر استثنایی و 2 اثر افتخاری را انتخاب کردند.

لی یینگ سو ، مدیر مرکز بهداشت گفت: “ما با استفاده از مواد سازگار با محیط زیست این مکان را به مکانی امن تبدیل خواهیم کرد تا مادران و کودکان پس از تولد بتوانند استراحت خود را به عنوان هدیه انجام دهند و این مرکز بهترین مرکز مراقبت های پس از زایمان باشد. به کیونگ بوک. ”

Sangju City با ایجاد یک محیط سالم برای بارداری و زایمان ، همراه با تأسیس یک بخش زنان و زایمان ، ایجاد یک مرکز اجتماعی برای مراقبت های پس از زایمان را برای ایجاد یک شهر خوب برای زایمان و پرورش تشویق می کند. اندازه ساختمان دو طبقه بالاتر از سطح زمین (مساحت کل 1،652 متر مربع) و 13 اتاق برای یک والدین است. این سایت در ژوئن سال گذشته خریداری شد و در کمیسیون ساختمان عمومی مورد بحث و تأیید قرار گرفت و انتظار می رود در سال 2022 تکمیل شود.

[ad_2]