فوریه 3, 2021 By haminp 0

“Sanghakmungusa” در اوژئونگ دونگ ، Daedeok-gu ، Daejeon ، به عنوان یک فروشگاه عالی برای Daedeok e-roum تعریف شده است

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Daedeok-gu، Daejeon (پارک شهردار Gu Jeong-hyun) “Sanghakmungusa” واقع در Ojeong-dong را به عنوان یک رام الکترونیکی عالی Daedeok با ارز محلی 2 توصیف کرد.

مشاور بورس تحصیلی اولین فروشگاه شریک ویژه Daedeok e-loum است و هنگام خرید محصولات با کارت Daedeok e-loum ، می توانید 10٪ پول نقد اضافی و 5٪ تخفیف اضافی از خود فروشگاه دریافت کنید.

فروشگاه های انحصاری برای تبلیغ Daedeok e-Roum ، توزیع مصرف کنندگان و الهام بخشیدن به صاحبان فروشگاه ها تعیین شده اند و 50 فروشگاه از جمله فروشگاه های برتر و فروشگاه های مرتبط با تخصص ، بر اساس فروش فروشگاهی که سال گذشته توسط Daedeok e-Roum پرداخت شده است ، انتخاب شدند.

این ناحیه در نظر دارد از محصولات تبلیغاتی Daedeok e-loum برای فروشگاه های عالی پشتیبانی کند و در آینده نیز برای کاربران فروشگاه عالی رویدادهایی را برگزار کند.

پاک جئونگ هیون ، مدیر منطقه گفت: “Daedeok e-Roum خود را به عنوان پشتیبانی قابل اعتماد برای مشاغل کوچک محلی که به دلیل طولانی مدت کرونا 19 در مضطرب هستند ، تاسیس کرده است.” ما توانایی های سیاسی خود را متمرکز خواهیم کرد تا بتوان به آن دست یافت. ”

Daedeok e-Roum اولین ارز محلی در Daejeon است که می تواند در تمام مناطق Daejeon مورد استفاده قرار گیرد و 10٪ از پول نقد را در طول سال به 1 میلیون درآمد ماهانه پرداخت می کند.

[ad_2]