ژانویه 25, 2021 By haminp 0

Munhwa 1 dong ، Jung-gu ، Daejeon ، 10 خانوار کم درآمد با کت زمستانی

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] در تاریخ 25th ، Munhwa 1-dong ، Jung-gu ، Daejeon (dongjang Mi-jeong Ahn) مراسم اهدای کت زمستانی را با حمایت مالی شورای امنیت جامعه فرهنگ 1-dong (به ریاست هوانگ گوانگ سئو) برگزار کرد.

این ودیعه که به 10 نسل از کودکان و نوجوانان کم درآمد در ساختمان تحویل داده می شود ، به عنوان یک گواهی هدیه در یک فروشگاه بزرگ داده می شود تا آنها بتوانند کت مورد نظر خود را خریداری کنند. کل قیمت خرید به عنوان کمک مالی به رویداد Coffee with a Donation معروف بود ، که در نوامبر گذشته برگزار شد ، برای جمع آوری کمک مالی برای کمک به همسایگان نیازمند.

علاوه بر این ، فروشگاه های محلی نیز کوپن تخفیف (به ارزش 10 هزار درآمد در هر صفحه) ارائه می دهند و به طور فعال در کمک به همسایگان نیازمند شرکت می کنند.

رئیس جمهور هوانگ گوانگ سئو گفت: “از طریق این حمایت ، امیدوارم كودكانی از خانواده های كم درآمد كه خرید لباس زمستانی برای آنها مشكل است ، بتوانند زمستانی سالم و بدون بیگانگی عاطفی را سپری كنند.”

دونگ جانگ اه می جیونگ پاسخ داد ، “من سپاسگزارم که با کمک های مالی که از طریق رویدادهای مهم شورای عالی به همسایگان نیازمندم کمک کردم.”

[ad_2]