ژانویه 6, 2021 By haminp 0

Kazusho Yoka “The Ring” در رتبه بندی PFP پس از Naoya Inoue ، رتبه بندی همزمان ژاپنی در: J-CAST News

[ad_1]

مجله معتبر بوکس آمریکایی “The Ring” آخرین رتبه بندی پوند برای پوند (PFP) را تا 5 ژانویه 2021 توسط قهرمان کلاس WBO World Super Fly Kazusho Ioka (Ambition) به روز کرد. رتبه 10 در 31 دسامبر 2008 ، یوکا Tsunesei Tanaka (هاتاناکا) ، که مقام سوم جهان را بدست آورد ، با هشت حذفی شکست داد و موفق شد برای دومین بار دفاع کند.

یوکا در رتبه بندی PFP مجله بوکس مشهور جهان در رتبه 10 قرار دارد. به نظر می رسد که نبرد تاناکا در اومیسوکا سال گذشته ارزیابی شد و از رده خارج شد. نبرد بین فاتحان چند طبقه توجه جهانیان را به خود جلب کرد و پیروزی یوکا برای TKO بسیار مورد ستایش رسانه های تخصصی خارج از کشور قرار گرفت.

  • تصویر یک تصویر است

    تصویر یک تصویر است

  • تصویر یک تصویر است

ناویا اینوئه در جایگاه دوم باقی مانده است

در آخرین رده بندی PFP “حلقه” ، قهرمان WBA Super Super World Saul Alvarez (مکزیک) ابتدا سلطنت می کند. نائویا اینوئه (اوهشی) “هیولای” پرافتخار ژاپن مقام دوم را دارد و قهرمان جهان در کلاس جوش WBO ترنس کرافورد (آمریکا) در رده سوم قرار دارد.

در کلاس superfly ، جایی که یوکا کمربند را نگه می دارد ، قهرمان فوق العاده پرواز WBC ون فرانسیسکو استرادا (مکزیک) در رده 8 قرار دارد و یوکا در کنار استرادا است. رومن گونزالس (نیکاراگوئه) ، سوپر قهرمان کلاس Super Fly WBA World ، که زمانی سلطنت شماره 1 PFP را بر عهده داشت ، در رده بندی قرار گرفت.

یوکا ، که سال گذشته برای بار دوم به شکل بزرگی دفاع کرد ، هدفش یک مسابقه برای کسب عنوان است. ورایتی و گونزالس قرار است در مارس امسال یک مسابقه مشترک عنوان قهرمانی را برگزار کنند و یوکا می خواهد برابر برنده بازی کند. ورود به رتبه بندی PFP “حلقه” ، گسترش گسترده در خارج از کشور دیگر رویایی نیست.

[ad_2]