ژانویه 27, 2021 By haminp 0

Jung-gu ، Daejeon ، یک سرویس یکپارچه شخصی را از طریق یک رویای تجاری در حال انجام فراهم می کند

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Daejeon Jung-gu (پارک شهردار Gu Yong-gap) پروژه رویای رویایی را که به کودکان از گروه های آسیب پذیر کمک می کند تا به اعضای سالم و شاد جامعه تبدیل شوند ، تبلیغ می کند.

پروژه رویای شروع با ایجاد یک سیستم همکاری و ارتباط با منابع محلی برای کودکان از 0 سال (از جمله زنان باردار) تا خانواده های کم درآمد 12 ساله و خانواده های آنها ، یک سرویس یکپارچه شخصی متناسب با نیازهای کاربران ارائه می دهد ( 189 نفر در 121 خانوار). این یک تجارت است.

یونگ گو امسال یک طرح کسب و کار ایجاد کرد و اقدامات حمایتی مختلفی را برای کمک به رشد کودکانی که بزرگ می کند آماده کرد. پروژه های پشتیبانی شامل 4 زمینه (جسمی / بهداشتی ، شناختی / زبانی ، عاطفی / رفتاری ، والدین / خانواده) و 26 برنامه است.

به طور خاص ، امسال بیشتر به قرنطینه ذهنی و درمان روانشناختی برای آرامش قلب افسرده کرونا 19 توجه خواهیم کرد و قصد داریم با تهیه لوازم قرنطینه و ضد عفونی کننده ویزیت های منازل ، یک شبکه قرنطینه متراکم ایجاد کنیم. با این حال ، برخی از برنامه ها ممکن است به صورت غیر حضوری برای جلوگیری از بیماری های عفونی انجام شود.

در همین حال ، Gu در سال گذشته مدیریت سلامت (معاینات بهداشتی ، نگهداری مکمل های غذایی) ، پشتیبانی از محصول (بسته های سلامتی ، مجموعه بازی ها) و دستورالعمل های آموزشی (کتاب های کار ، دستورالعمل های مطالعه) را ارتقا داد ، افزایش رضایت از برنامه به 97 ، 1٪ ، با موفقیت تکمیل شد.

مدیر پارک یونگ گپ گفت: “به منظور پرورش توانایی های کودکان فردی از طریق سرمایه گذاری پیشگیرانه اجتماعی و اطمینان از فرصت های برابر برای شروع ، کودکان می توانند از طریق فعالیت های پروژه رویای شروع ، با هدف مصرف کنندگانی که تولید می کنند ، از کودکان محافظت کنند. کودکان و خانواده هایشان خوشحال هستند. ما قصد داریم به طور فعال از آن حمایت کنیم تا بتوانیم رشد و سلامت داشته باشیم. “

[ad_2]