فوریه 4, 2021 By haminp 0

Hyoworld در یونگ گو ، دژئون ، تبلیغات پیشرفته ای که چهره به چهره نیست ، با انتشار یک خبرنامه آنلاین!

[ad_1]

داژئون جونگ گو (پارک شهردار گو یونگ گپ) ماهانه یک بار خبرنامه آنلاین “ماهانه Hyo World” را برای ارتباط با ساکنان و بهبود تصویر از Hyo World منتشر می کند.

در دوران پس از تاجگذاری ، این سیاست برای ارتقا actively فعال Hyoworld با ارتقا بازاریابی تبلیغاتی Hyoworld از طریق رسانه های مختلف آنلاین تبلیغ شد.

ماهانه Hyo World یک خبرنامه آنلاین است که توسط مرکز مدیریت دهکده فرهنگ Hyo در Jung-gu منتشر شده است. هر ماه یکبار به صورت اخبار از نقشه ها ، پوسترهای وب و موارد دیگر صادر می شود. و در وب سایت Hyo World ، وب سایت Ward Office ، وبلاگ ها و گروه ها منتشر شده است.

محتوای اصلی Hyo است! معرفی جهانی ، مجسمه سازی از نام خانوادگی برای این ماه ، یک افسانه در مورد تصویر این ماه ، رویدادهای مهم ماهانه و راهنماهای استفاده از امکانات.

از طرف دیگر ، Hyo World مجموعه ای جمعی از امکانات فرهنگی Hyo است که شامل دهکده Hyo Culture ، Root Park ، موزه شجره نامه کره و موسسه کره ای برای ترویج فرهنگ Hyo است. این فضایی برای بازیابی ارزش و معنای سلام و انجام نقش اصلی آن است.

شهردار پارک یونگ گی گفت: “ما با فعال کردن Hyo World ، فرهنگ فرزندی را ارتقا می دهیم تا جوانان آینده بتوانند شخصاً و به درستی رشد کنند ، به طوری که یکدیگر بتوانند از یکدیگر مراقبت و احترام بگذارند ، برای خانواده های خود ارزش قائل شوند. “

[ad_2]