ژانویه 7, 2021 By haminp 0

HIKAKIN “وای مردم در راه سازی!” ستایش برای “احترام” نشان داده شده در پروژه ویدیویی: J-CAST News

[ad_1]

ویدئو “ساخت کیک برنج روی ماشین راه سازی” که توسط HIKAKIN در YouTube بارگذاری شده است ، موضوع داغی است.

  • یک کلمه از HIKAKIN تکرار می شود

    یک کلمه از HIKAKIN تکرار می شود

  • یک کلمه از HIKAKIN تکرار می شود

“من به عنوان یک کارگر ساختمانی خوشحالم.”

آنچه جلب توجه می کند ویدیویی است که YouTuber HIKAKIN در 3 ژانویه 2021 بارگذاری کرد. “[Ultra-high speed]این تئوری می گوید اگر کیک برنجی را با ماشین راه سازی درست کنید ، می توانید بهترین کیک برنجی را درست کنید[тежка машина]”

به عنوان “این نظریه که شما می توانید در صورت ساخت کیک برنجی با ساخت این ماشین که بتن می سازد (آسفالت بود) بهترین کیک های برنجی را درست کنید” ، HIKAKIN دستگاه “Rammer” را برای سخت شدن آسفالت معرفی کرد که واقعاً مشاهده می کنید در سایت راه سازی برنامه سال نو استفاده و تهیه کیک برنج است.

آقای HIKAKIN ، که برای اولین بار تلاش می کند رامر را فعال کند ، فریاد زد: “افرادی که برای ساخت جاده هستند شگفت انگیز هستند!” نگاهی به اطراف انداخت و با کف زدن به زمین آسفالت شده اشاره کرد و گفت: “من همه این کارها را با این کار انجام دادم … همیشه ممنون!”

متعجب از قدرت

متعجب از قدرت “رامر”

حتی اگر این یک پروژه به ظاهر بازیگرا در یوتیوب بود ، بینندگانی که فیلم را با نگرش فراموش نشدن احترام به شغل اصلی خود تماشا کردند ، گفتند: “من HIKAKIN را دوست دارم ، که از برادرم در سایت ساخت و ساز تشکر می کند” و “من در سایت ساخت و ساز کار می کنم”. نظراتی مانند “از همه شما متشکرم” یکی پس از دیگری دریافت می شوند.

برخی می گویند ، “من به عنوان یک کارگر ساختمانی خوشحالم.” “امیدوارم افراد با نفوذ چنین کاری کنند.”

همچنین ، به نظر می رسد برخی افراد این فیلم را تماشا کرده اند و یک بار دیگر از افرادی که در ساخت و ساز شرکت می کنند احساس قدردانی می کنند و می گویند: “من فکر کردم این دستگاه پر سر و صدا است ، اما من از پیرمردهای ناب در راه سازی استفاده کردم. باید از آنها تشکر کنم. ” ..

[ad_2]