ژانویه 18, 2021 By haminp 0

Hankook Tire تبلیغات 2021 Cheer up Korea را با تشویق تشویق ها برای سال جدید آغاز کرد

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] T’Station ، Hankook Tire & Technology Co. ، Ltd. 2021 تبلیغ کره را تشویق کنید

این رویداد برای ارسال پیام پشتیبانی قوی به کره ای های خسته از دوره طولانی کرونا 19 و به صورت آنلاین به سیستم عامل آفلاین (O2O) T Station.com آماده شده است.https://www.tstation.com) طیف وسیعی از محصولات Hankook Tire ، Ventus ، Kinergy و Dynapro. بودن.

اول ، هنگام خرید چهار یا بیشتر لاستیک برای این رویداد با کارت های شریک مانند KB Kookmin Card ، Samsung Card و Citi Card ، بلیط تلفن همراه برای بنزین 40،000 وون ارائه می شود. علاوه بر این ، این سرویس Smart Pickup Service ، یک سرویس غیر حضوری است که به شما امکان می دهد بدون مراجعه به فروشگاه ، لاستیک را تعویض کنید و Smart Service Safety ، که هزینه لاستیک های جدید را جبران می کند ، ارائه می دهد.

سرویس وانت هوشمند یک سرویس درجه یک و منحصر به فرد T-Station است که به یک راننده حرفه ای اجازه می دهد تا از زمان و مکان مورد نظر مشتری بازدید کند تا ماشین را تحویل گرفته و پس از تغییر کار لاستیک آن را برگرداند. صفحه درخواست خدمات رسید هوشمند (https://tire-pickup.com) ، می توانید یک فروشگاه نزدیک را جستجو کنید و برای رزرو مشاوره خرید درخواست خدمات دهید و می توانید در مورد کالایی برای خرید ، روش پرداخت و رزرو برای جمع آوری و تحویل از طریق Happy Call تصمیم بگیرید. با این حال ، اگر از طریق TStation.com از آن استفاده می کنید ، هزینه خدمات به 1000 KRW اضافه می شود.

سرویس ایمنی هوشمند سرویسی است که تایرهای خراب را با تایرهای جدید از همان محصول در مدت یک سال یا 16000 کیلومتر پس از خرید و نصب تایرهای ایستگاه T توسط مشتریان جایگزین می کند. برای هر وسیله نقلیه فقط یک بار لاستیک ارائه می شود و لاستیک هایی که به دلیل سهل انگاری مشتری خراب شده اند شامل خسارت می شوند. با این وجود ، ساییدگی و پارگی غیرمعمول مانند سوراخ ساده اصلاحی ، سایش و پارگی پا جبران نمی شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این رویداد ، مانند محصولات هدف ، می توانید وب سایت T Station یا مرکز مشتری (080-022-8272) را بررسی کنید.

از طرف دیگر ، T Station خدمات O2O متفاوتی را از طریق فروشگاه های آفلاین ارائه می دهد که خدمات استانداردی را برای رانندگی وسایل نقلیه با کارکنان حرفه ای و تجهیزات مدرن و همچنین یک بستر خدمات آنلاین “T Station.com” ارائه می دهد ، که امکان خرید آسان و راحت را فراهم می کند. لاستیک ماشین. با توجه به بالاترین تجربه در زمینه تعمیر و نگهداری لاستیک ، در صنعت ، با ارائه خدمات متنوعی که می تواند اطمینان و راحتی مشتری را افزایش دهد ، در صنعت پیشرو است.

[ad_2]