ژانویه 25, 2021 By haminp 0

Hankook Tire تبلیغاتی را به مناسبت 1 سالگرد راه اندازی عضویت TBX ، یک برنامه اصلی خودرو تجاری آغاز می کند

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Hankook Tire & Technology Co.، Ltd. (مدیر عامل شرکت So-il Lee ، از این پس به نام Hankook Tire) ، پیشروترین شرکت تولید لاستیک در جهان است به افتخار اولین سالگرد راه اندازی برنامه عضویت TBX ، تبلیغ ویژه تا 28 فوریه برگزار می شود.

برنامه عضویت TBX یک سرویس عضویت در TBX (Truck Bus Express) ، فروشگاه تخصصی کامیون و اتوبوس تایر Hankook Tire است و شما می توانید از خرید لاستیک تا تعمیر و نگهداری یک مرحله ای مدیریت کنید. امکانات مختلفی از قبیل رزرو فروشگاه ، جمع آوری امتیاز و استفاده ، اقساط بدون بهره و خدمات گارانتی رایگان را فراهم می کند.

از طریق این تبلیغات ، Hankook Tire مسابقه ای برگزار می کند که برای اعضای جدید تخفیف ارائه می دهد و هدایای سخاوتمندانه ارائه می دهد. در طول این رویداد ، 10 هزار کوپن تخفیف برنده به اعضا who ثبت نام کننده در برنامه عضویت TBX تعلق می گیرد و کوپن تا 14 مارس در فروشگاه های عضویت TBX در سراسر کشور قابل استفاده است. با این حال ، کوپن های تخفیف فقط یک بار برای اولین ثبت نام برای عضویت پرداخت می شوند.

علاوه بر این ، یک مسابقه برای همه اعضای مشترک عضویت در TBX برگزار خواهد شد. می توانید با باز کردن صفحه رویداد از طریق آگهی هشدار درون برنامه ای و تبلیغات درون برنامه ای ، و 250 عضو عضو که در این آزمون شرکت کرده اند ، کیک پاریس باگت و استارباکس قهوه Gifticon دریافت می کنند. برندگان در تاریخ 15 مارس اعلام می شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد رویدادهایی مانند فروشگاه هایی که عضویت TBX را ارائه می دهند ، از برنامه عضویت TBX و مرکز رضایت مشتری تایر Hankook (080-022-8272) بازدید کنید.

از طرف دیگر ، برنامه عضویت TBX از زمان راه اندازی خدمات خود را از طریق یک برنامه فقط آندروید ارائه می دهد و برنامه فقط iOS قرار است در ماه فوریه برای کاربران آیفون منتشر شود.

[ad_2]