ژانویه 29, 2021 By haminp 0

Hankook Tire برای ارتقاac نوآوری کارمندان ، جوایز Proactive 2020 را به صورت آنلاین و آفلاین برگزار می کند

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Hankook Tire & Technology Co.، Ltd. (مدیر عامل شرکت So-il Lee ، از این پس Hankook Tire نامیده می شود) ، شرکت پیشرو تایر در جهان ، میزبان جوایز Proactive 2020 در مقر Technoplex Hankook Tire در Pangyo ، Gyeonggi – ما وقت داشتیم تا جشن بگیریم و دستاوردهای مدیران و کارکنان خود را که سال گذشته سخت کار کرد

Proactive Awards یک جایزه سالانه است که توسط Hankook Tire برای کارمندان خود برگزار می شود. این سیستمی است که چالش های مختلف و تلاش برای نوآوری طی سال گذشته در مناطق مختلف جهان را به اشتراک می گذارد و سازمان ها و اعضای برجسته را انتخاب و پاداش می دهد. نتایج. مراسم اعطای این جایزه به همه مدیران و کارمندان انگیزه می دهد تا نقاط قوت و توانایی ها و عملکردهای خود را به عنوان یک فرصت کلیدی برای توسعه “فرهنگ پیشگیرانه” چالش ها و نوآوری ، که فرهنگ سازمانی بی نظیر Hankook Tire است ، به طور کامل نشان دهند.

این رویداد به گونه ای اتفاق افتاد که فقط چند نفر در مراسم اهدای جوایز بصورت آفلاین حضور یافتند و آنرا بصورت آنلاین پخش کردند ، در شرایطی که حضور تعداد زیادی از افراد به دلیل عفونت ویروس کرونا مشکل است (از این پس کرونا 19). برخی از مدیران محلی ، از جمله رئیس جمهور لی سو ایل ، به صورت آفلاین در مراسم اهدای جوایز شرکت کردند و ستاد مرکزی و مدیران اجرایی و کارمندان ، اعضای خانواده و همکاران در مراسم اهدای جوایز آنلاین شرکت کردند. رهبری ، عملکرد ، چالش و نوآوری در مجموع به چهار دسته اعطا شد.

اول ، در گروه رهبری ، رهبرانی را انتخاب می کند که با رهبری قوی توسعه سازمانی را رهبری کرده اند ، لی وونگ هاک از پروژه فناوری ستاد تحقیق و توسعه و Zheo Byung (储 兵) از تیم تولیدی کارخانه 3 (HP) در چین به عنوان برنده. در گروه عملکرد ، تیم ارتقا Management مدیریت نوآوری G. روند صدور گواهینامه CFT و تیم فروش OE OE چین 2 به عنوان تیم های برتر در سال 2020 شناخته شدند و به عنوان برندگان انتخاب شدند.

در همان زمان ، در بخش چالش ها برای انتخاب اعضایی که ظاهر اصلی خود را بر اساس ارزش نشان داده اند ، جایزه بهترین امتیاز به تیم فنی مقر Guju (MP) Hegyaljai Sándor Péter و “بهترین بهترین” بهترین درس اهدا شد “جایزه به بخش تولید داده شد. لی دونگ-یون توسط تیم هوش دیجیتال انتخاب شد.

سرانجام ، Seong-min Kim از تیم هوش دیجیتال در بخش تولید و Ho-Soo Kim از پروژه سیستم تحقیق و توسعه مبتنی بر IT به عنوان برندگان در بخش نوآوری انتخاب شدند. علاوه بر این ، تیم تعمیر و نگهداری چین در ستاد Cheongsong و تیم تولید DP) PCR1sub Palpal ، که به طور فعال نوآوری را در محل انجام می دادند ، به ترتیب به عنوان نماینده تیم جهانی و تیم کره انتخاب شدند.

از طرف دیگر ، تایر Hankook تایر فرهنگ ارتباطات و ابتکاری نوآورانه و خلاقانه مبتنی بر فرهنگ Proactive را تقویت می کند ، که یک فرهنگ سازمانی منحصر به فرد است که در آن اعضا خود در معرض نوآوری داوطلبانه قرار می گیرند. ما در حال ساختن یک بنیاد هستیم. ما از طریق پیاده سازی کامل “سیستم نشیمن مستقل” ، استفاده فعال از سیستم های کنفرانس ویدیویی و راه حل های همکاری از راه دور و تقویت رقابت جهانی تجارت و آینده ، از طریق روش های مختلف مانند ایده های کارمندان ، یک فرهنگ کاری خلاق و انعطاف پذیر ایجاد می کنیم و ما تشویق می کنیم نوآوری و چالش های کارمندان ما ، که منبع یک صنعت پیشرو در زمینه تحرک خواهند بود.

[ad_2]