فوریه 1, 2021 By haminp 0

Gyeongsangbuk-do به عنوان صادرات انگور شماره 1 به کره “قرار گرفته است”

[ad_1]

[경북타임뉴스=남재선기자]Gyeongsangbuk-do صادرات 27.95 میلیون دلار یا 88.1 درصد از کل صادرات انگور داخلی را از 30.74 میلیون دلار در سال گذشته اعلام کرد و خود را به عنوان کشور شماره یک صادرات انگور معرفی کرد.

تجزیه و تحلیل شده است که این به دلیل افزایش سریع مناطق زیر Shine Muscat در توکیو از سال 2019 است.

انتظار می رفت که قیمت های مسقط درخشان کاهش یابد و دولت همچنین نگران مواد غذایی بود ، اما صادرات شراب مسقط به دلیل تبلیغات فعال و بازاریابی فعال در کشورهای صادر کننده عمده مانند چین ، ویتنام و هنگ کنگ ، سالانه 75.1 درصد افزایش داشت. کمک به تثبیت قیمت.

به همین ترتیب ، Gyeongsangbuk-do توانست خرگوش ، عرضه و تقاضا و قیمت را از طریق صادرات از طریق “تبلیغ آنلاین” ، توسعه بازارهای جدید مانند ژاپن و فیلیپین و برقراری ارتباط نزدیک با خریداران از کشورهای صادر کننده عمده از طریق ” مشاوره برای صادرات حضوری “. علاوه بر این ، جلوگیری از سقوط قیمت محلی به دلیل عرضه همزمان به بازارهای خارج از کشور از طریق” کنترل زمان صادرات توسط فناوری ذخیره سازی دمای پایین “مجتمع صادراتی م effectiveثر بود.

از آنجا که انتظار می رود اقتصاد کشورهای پیشرفته و در حال توسعه پس از گسترش کرونا 19 تا حدی بهبود یابد ، استان گیونگ بوک با حمایت از تبلیغات تهاجمی و بازاریابی صادرات انگور (Shine Muscat) به طور فعال در حال توسعه تنوع کشورهای صادر کننده است.

[ad_2]