ژانویه 21, 2021 By haminp 0

Gyeongju IC ~ ترمینال اتصال ‘Gangbyeon-ro’ قبل از افتتاح در نیمه دوم سال جاری

[ad_1]

[경주타임뉴스=전찬익기자] اعلام شد که جاده ساحلی متصل به Gyeongju IC و ترمینال در آغاز نیمه دوم سال جاری افتتاح می شود.

وقتی این جاده باز است ، می توانید مستقیماً از IC Gyeongju به ترمینال بروید و از آن عبور نکنید و از چهارراه Geumseong یا چهارراه مرکز جامعه Hwangnam عبور کنید.

Gyeongju City انتظار دارد که باز شدن جاده جدید بر اساس زمان ترافیک آخر هفته ، زمان مورد نیاز بین IC Gyeongju و ترمینال را تا 30 دقیقه یا بیشتر کاهش دهد.

براساس شهر Gyeongju ، در تاریخ 20 ام ، قطعه 2.24 کیلومتری Gangbyon-ro متصل Najeonggyo ، اولین پل پس از ورود به Gyeongju IC و Cheomseong-ro در مقابل مدرسه ابتدایی Shilla در نزدیکی ترمینال اتوبوس های بین شهری و بین شهری ، اواخر اکتبر افتتاح می شود.

در ابتدا ، این بخش قرار بود در آوریل 2022 افتتاح شود ، اما کل استاد ، از جمله خاکریز و نصب زیرسازی ، سرعت 70٪ روند را نشان می دهد و تکمیل آن می تواند 7 ماه تسریع شود.

بر این اساس ، انتظار می رود سهولت حمل و نقل گردشگرانی که از Gyeongju با استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی مانند اتوبوس های بین شهری بازدید می کنند ، به طور قابل توجهی بهبود یابد که این امر کمک شایانی به احیای اقتصاد محلی خواهد کرد.

این پروژه ، با ارزش کل پروژه 47 میلیارد وون ، بخش اتصال بین محل اتصال Cheonbuk و مدرسه ابتدایی Shilla است که در اوایل 7/76 کیلومتر افتتاح شد و غرامت زمین و کاوش های فرهنگی در 2018. سال آینده ، ژانویه 2019 ، تنها پل موجود در این بخش است. پس از اتمام پل هوانگنام ، کارهای ساختمانی دیگر در آوریل همان سال آغاز شد.

[ad_2]