ژانویه 18, 2021 By haminp 0

Gyeongju City برای ترویج یارانه سوم برای امنیت شغلی اضطراری برای کارگران از نوع خاص و آزاد

[ad_1]

[경주타임뉴스=전찬익기자] با توجه به پرداخت سوم دولت برای کمک به تثبیت اشتغال ، شهر گیونگجو اعلام کرد که فعالانه کارگران محلی را از یک نوع خاص (از این پس “اطلاعیه ویژه”) و فریلنسرها را تشویق کرده است تا در دوره درخواست اقدام کنند.

شرایط اشتغال و درآمد برای دریافت یارانه اضطراری سوم برای استخدام عبارتند از: عدم دریافت یارانه اضطراری 1 و 2 برای اشتغال △ مشترکان بیمه بیکار از مهر تا نوامبر سال گذشته (پشتیبانی انحصاری از کمتر از 10 روز از دوره اشتراک) income درآمد سالانه 50 میلیون نفر در سال گذشته به دست آمده زیر △ درآمد در دسامبر 2020 یا ژانویه 2021 در مقایسه با درآمد دوره موضوع 25٪ یا بیشتر کاهش می یابد مقایسه برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه ، با مرکز تماس ویژه (9595- 1899 or) یا وب سایت تماس بگیریدhttps://covid19.ei.go.kr) می توانید به آن مراجعه کنید.

مشاوران ویژه و فریلنسرهایی که شرایط پرداخت را داشته باشند ، تا پایان ماه آینده 1 میلیون درآمد کسب می کنند و بسته به تعداد کل برنامه ها ، زمان پرداخت ممکن است متفاوت باشد.

اخیراً ، پارک ، رئیس بخش ایجاد اشتغال ، گفت: “در برابر شرایط نامساعد اشتغال به دلیل طولانی شدن دوره کرونا 19 ، امیدواریم که این یارانه تثبیت کننده به ثبات معیشت خدمات ویژه کمک کند. دبیرستان ها و آزاد در بن بست اشتغال. من فعالانه آن را تبلیغ می کنم تا همه بتوانند درخواست دهند.

برای درخواست سومین مرکز ثبات اضطراری ، می توانید به وب سایت بروید و از 22 تا 1 فوریه این ماه اقدام کنید. از 28 تا 1 فوریه این ماه با مرکز اسناد و مدارک لازم از مرکز کمک های اجتماعی اشتغال در گیونجو دیدن کنید. می توانید با مراجعه به طبقه 8 (396 Wonhwa-ro) اقدام کنید.

در همین حال ، در گیونگجو در مجموع 5،000 مورد از جمله برنامه های آنلاین و حضوری در اولین و دومین برنامه اعطای تثبیت اشتغال دریافت شد.

[ad_2]