ژانویه 26, 2021 By haminp 0

Gyeongbuk-do 9 پروژه سنتی مارک هانوک را انتخاب کرده است!

[ad_1]

[경북타임뉴스=남재선기자]گیونگ سانگ بوک دو اعلام کرد که 9 هانوکا سنتی (7 هانوکا خصوصی و 2 واحد روستایی) برای پروژه مارک سنتی هانوک در سال 2021 که توسط وزارت فرهنگ ، ورزش و جهانگردی سازماندهی شده است ، انتخاب شده اند.

“پروژه مارک تجاری سنتی هانوک” طرحی است که توسط وزارت فرهنگ ، ورزش و جهانگردی برای افراد و واحدهای روستایی انتخاب می شود و هر ساله به عنوان یک تجارت با تجربه هانوک معرفی می شود. برنامه هایی با موضوعات متنوع مربوط به هانوک سنتی مانند بازی های سنتی و اجرای موسیقی خانه قدیمی را امتحان کنید.

خانه های فردی که برای عرضه عمومی انتخاب شده اند حداکثر 75 میلیون وون یارانه دریافت می کنند (هزینه دولت 30 ، هزینه محلی 30 ، پرداخت خودکار 15) و واحدهای روستایی تا 90 میلیون وون (هزینه دولت 36 ، هزینه محلی 54).

تاکنون ، تعداد شرکت های ثبت شده تجربه هانوک در استان گیونگ بوک هر ساله به طور پیوسته در حال افزایش است و در پایان سال 2020 به حدود 400 نفر می رسد. انتظار می رود تعداد مسافران بازدید کننده از هانوک سنتی به طور مداوم رشد کند.

بنابراین ، Gyeongbuk-do قصد دارد با تهیه یک برنامه ایمن و رنگارنگ برای یک تجربه سنتی هانوک ، ضمن فعال سازی جاذبه های گردشگری اطراف ، رضایت مشتری را افزایش دهد.

کیم سانگ چول ، رئیس اداره فرهنگ ، جهانگردی و ورزش Gyeongsangbu-do ، گفت: “ما بیش از 400 شرکت مجزا با تجربه هانوک در سراسر کشور داریم و با توجه به اینکه اخیراً علاقه به تجربه هانوک افزایش یافته است ، ما کاملاً مطابقت داریم قرنطینه. طبق کرونا 19 مقرر می کند. امیدوارم که گردشگران خاطرات مفید و دلپذیری را در مسافرخانه محلی ما رقم بزنند. “

[ad_2]