ژانویه 21, 2021 By haminp 0

Gyeongbuk-do در حال گسترش مبادلات بین المللی از طریق کنفرانس ویدیویی با کره ای های خارج از کشور است

[ad_1]

[경북타임뉴스=남재선기자]Gyeongsangbuk-do به منظور ارتقا exchan مبادلات خارج از کشور ، صادرات و تجارت و گسترش بازار ایالات متحده ، یک کنفرانس ویدئویی در بیست و یکمین برگزار کرد ، در حالی که به دلیل تأثیر اخیر کرونا 19 ، اهمیت استراتژی های روابط عمومی غیرحضوری در حال افزایش است.

این کنفرانس ویدئویی طرحی است برای گسترش مبادلات بین المللی در Gyeongsangbu-do و احیای مجدد عرصه تجارت در آمریکا ، مانند تبریک سال نو از طریق کنفرانس های ویدیویی با روسای اتاق بازرگانی کره در لس آنجلس و ترویج و به اشتراک گذاری سیاست های کلیدی در این استان. روسای کمیته مشورتی گیونگسانگبو دو. بحث شده

ابتدا ، در کنفرانس ویدیویی روسای جمهور کمیته مشورتی Gyeongsangbuk-do ، اطلاعات مربوط به وضعیت تاجگذاری محلی و وضعیت هر قاره ، و همچنین پرونده قرنطینه K در Gyeongbuk به اشتراک گذاشته شد و جشنواره ملی ورزش 2021 برگزار شد ، یکپارچه جدید فرودگاه Daegu-Gyeongbuk و ساخت فرودگاه Ulleung. موضوعات مهم در استان گیونگ بوكگونگ ارائه شد.

در حال حاضر ، 101 عضو کمیته های مشورتی Gyeongsangbuk-do در خارج از کشور توسط 44 کشور منصوب شده اند و نقش اصلی را به عنوان یک دیپلمات خصوصی در Gyeongsangbuk-do بازی می کنند ، از جمله حمایت از صادرات محصولات کشاورزی به استان و حمایت از بازدید از گروه های خارجی در استان Gyeongbuk.

همچنین در یک کنفرانس ویدئویی با روسای اتاق بازرگانی کره در لس آنجلس (لس آنجلس) ، ما در مورد زمینه های همکاری مانند گسترش تجارت در آمریکا بحث کردیم. از سال 2007 ، این شرکت بحث های داغی را در مورد برنامه های همکاری آینده ، بررسی فعالیت هایی مانند شرکت در نمایشگاه تعالی لس آنجلس (لوئیزیانا) و بازدید از شرکت های دره سیلیکون برگزار کرده است.

بر این اساس ، اتاق بازرگانی کره در استان Gyeongbokgung و لس آنجلس (لس آنجلس) تصمیم گرفت پروژه های مختلفی را برای همکاری با اعضای اتاق بازرگانی برای افزایش صادرات و گسترش مشاغل جوان به خارج از کشور ، مانند صادرات محصولات ویژه کشاورزی ، افتتاح و ترویج کند. پشتیبانی از شرکت های سرمایه گذاری و گسترش کارآموزی در خارج از کشور.

Li Cheol-u ، فرماندار Gyeongsangbu-do گفت ، “دلیلی که Gyeongsangbu-do می تواند حتی در محیط به سرعت در حال تغییر Corona 19 زنده بماند ، امکان پذیر است زیرا افرادی هستند که همیشه به Gyeongbuk-do فکر می کنند ، مانند خارج از کشور مشاوران و اعضای اتاق بازرگانی کره در لس آنجلس. من فکر می کنم. در آینده ، ما به ایجاد شبکه ای با تجار و بازرگانان شاغل در خارج از کشور برای ارتقا to پروژه های همکاری گسترده ادامه خواهیم داد. “

[ad_2]