ژانویه 19, 2021 By haminp 0

Gyeongbuk-do بیش از 100000 مشترک در YouTube رسمی “Boiso TV” است

[ad_1]

[경북타임뉴스=남재선기자]Gyeongsangbuk-do در نوزدهم اعلام کرد که تعداد مشترکان YouTube Boiso TV رسمی از 100،000 نفر فراتر رفته و یک دکمه نقره * از دفتر مرکزی YouTube دریافت کرده است.

* دکمه نقره ای: لوح یادبودی که به کانال های YouTube با بیش از 100000 مشترک از مقر Google در ایالات متحده اهدا می شود

Boiso TV پس از بهره برداری کامل در 19 مارس در 1 سال و 10 ماه از 100000 نفر پیشی گرفت و دومین موفقیت پس از سئول در میان 17 دولت منطقه ای در سراسر کشور است.

Boiso TV توجه بسیاری را به خود جلب کرده است زیرا تلویزیون و کانال YouTube را که توسط سازمان های اداری موجود اداره می شود ، متمایز می کند ، سیاست های اصلی ، فرهنگ ، گردشگری و محصولات ویژه استان Gyeongbuk را با فیلم های احساسی جالب و مهیج ترکیب می کند.

علاوه بر این ، کارزار سراسری کرونا 19 (#Now Gyeongbuk ، # طولانی تر از امسال ، # خانه_بمانید) ، “سریال غرور محله ما” برای مشاغل کوچک محلی و “اکنون چه کار می کنید؟” ادامه یافت. و محبوب شد.

به لطف این رشد ، در مدت 20 سال ، او 10 جایزه SNS کره (جایزه وزیر علوم و فناوری برای اطلاعات و ارتباطات) و همچنین سه جایزه SNS را از آن خود کرد و به عنوان دولت محلی با بهترین های آنلاین لقب گرفت. ارتباطات

در همین حال ، استان گیونگ بوک برای نشان دادن بیش از 100000 مشترک Booso TV یک رویداد YouTube برگزار می کند. این رویداد از 19 تا 26 ژانویه در Booso TV برگزار می شود و روش شرکت با ارسال نظرات تبریک و بررسی اشتراک در فیلم رویداد در Booso TV امکان پذیر است و به برندگان یک هدیه سخاوتمندانه مانند gifticon اهدا می شود.

فرماندار Gyeongsangbu-do Li Chel-u گفت: “از اینکه بیش از 100،000 مشترک با علاقه و مشارکت ساکنین بیش از حد متشکرم.” از جامعه ، ما بر ایجاد فیلم های جالب تمرکز خواهیم کرد که می توانند علاقه و مشارکت مداوم را جلب کنند. ”

[ad_2]