ژانویه 18, 2021 By haminp 0

Gyeongbuk-do برای انجام پروژه های پشتیبانی خدمات عمومی برای سازمان های غیرانتفاعی خصوصی در سال 2021

[ad_1]

[경북타임뉴스=남재선기자]در سال 2021 ، Gyeongsangbuk-do یک پیشنهاد عمومی برای پروژه های پشتیبانی از سازمان های غیرانتفاعی خصوصی در Gyeongsangbuk-do انجام داد.

امسال ، پروژه حمایت از فعالیتها در جهت منافع عمومی سازمانهای غیرانتفاعی خصوصی 550 میلیون درآمد کسب کرده است و از 18 ژانویه ، همه افراد ثبت نام شده در Gyeongsangbuk-do (845 سازمان ثبت شده) گفتند که هر کسی می تواند در آن شرکت کند.

پروژه های حمایتی عبارتند از: integration ادغام اجتماعی △ رفاه اجتماعی security امنیت اجتماعی culture فرهنگ داوطلب / اهدا کننده △ فرهنگ و گردشگری △ اکولوژی و محیط زیست. قصد دارم اقدام کنم.

درخواست های مناقصه های عمومی از 27 ژانویه تا 16 فوریه دریافت می شود و میزان حمایت و پروژه از طریق کمیته انتخاب خدمات عمومی Gyeongsangbuk-do در اوایل ماه مارس تعیین می شود و دوره پروژه از مارس تا دسامبر است.

سازمان های غیرانتفاعی خصوصی که مایل به درخواست هستند می توانند به Gyeongsangbuk-do (بخش داوطلبان Saemaul) مراجعه کرده و یا با تکمیل یک برنامه تجاری و برنامه تجاری از طریق پست ارسال کنند و اسناد لازم را می توان از صفحه اصلی Gyeongsangbuk بارگیری کرد. انجام (مشارکت در ارتباطات → اطلاعیه سازمان خصوصی / NGO). فقط این کار را بکن

برای جلوگیری از شیوع کرونا 19 ، ما قصد داریم داده های ویدیویی YouTube را در تاریخ 25 ژانویه بدون برگزاری جلسه توجیهی کسب و کار جداگانه در سایت ، در تاریخ 25 ژانویه ارسال کنیم. من قصد دارم آن را انجام دهم

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این مسابقه ، به وب سایت Gyeongsangbuk-do (www.gb.go.kr) (اطلاعیه های مربوط به شرکت ، سازمان های خصوصی / سازمان های غیردولتی → اطلاعیه ها) مراجعه کنید. لطفا با ما تماس بگیرید.

[ad_2]