ژانویه 22, 2021 By haminp 0

Gyeongbuk-do با یافتن استارت آپ های عالی در اقتصاد اجتماعی مکانی را برای اشتراک نتایج فعالیت های تجاری فراهم می کند

[ad_1]

[경북타임뉴스=남재선기자]در 22th ، Gyeongsangbuk-do جلسه ای را برای به اشتراک گذاشتن تیم راه اندازی انحصاری پروژه اقتصاد اجتماعی نوع Gyeongbuk 2020 در مرکز پشتیبانی اقتصاد اجتماعی Gyeongsangbuk-do در Gyeongsan برگزار کرد.

این رویداد به منظور به اشتراک گذاشتن دستاوردهای 8 تیم انتخاب شده به عنوان تیم های عالی عالی از مدارس اقتصاد اجتماعی و مدارس ابتدایی از نوع Gyeongbuk در سال 2020 به مدت 6 ماه از ژوئیه تا دسامبر و همچنین حداقل تعداد افرادی که COVID-19 را مشاهده می کنند ، انتخاب شده است. قوانین پیشگیری در حضور آنها ، تیم راه اندازی نتایج حاصل از فعالیت های تجاری را به اشتراک گذاشته و یک شبکه را انجام دادند.

در میان استارتاپ های عالی ، شرکت Hyangchondang ، آموزشی ویبولیتین که از روغن کنجد ، روغن نرده و آرد برنج سنتی در دمای پایین به عنوان اقلام تجاری استفاده می کرد و شرکت تعاونی Ian که از آموزش صلاحیت مغز به عنوان موارد تجاری استفاده می کند ، توجه ویژه ای را به خود جلب کرد.

شرکت Hyangchondang ، آموزشی ویبولیتین مقدار هدف

Ian Cooperative شرکتی است که هدف آن حل مشکلاتی از جمله کاهش استرس و ثبات عاطفی است ، ضمن ارائه خدمات ایده پردازی به سازمانهای مرتبط با سالمندان و مراکز منطقه ای کودکان از طریق EEG و پروژه های آموزشی.

در همین حال ، از طریق بهره برداری از مدرسه راه اندازی اقتصاد اجتماعی از نوع Gyeongbuk ، 34 تیم از سال 2017 تا 2019 ایجاد شرکت هایی با هدف پیگیری اقتصاد اجتماعی را به پایان رساندند و در این میان ، 10 شرکت اولیه اجتماعی و شرکت های روستایی. سه تعاونی تاسیس شد ، که منجر به تبدیل به یک شرکت اقتصادی اجتماعی شد.

امسال در استان گیونگ بوک ، به منظور پرورش کارآفرینان اجتماعی در منطقه ، یک مدرسه راه اندازی اقتصاد اجتماعی از نوع Gyeongbuk ، یک آکادمی راه اندازی اقتصاد اجتماعی و یک پروژه برای بهبود توانایی راه اندازی یک تجارت اقتصادی اجتماعی برنامه ریزی شده است. برای حمایت از ارتقا of شرکت های تحت حمایت اجتماعی با پشتیبانی فردی.

[ad_2]