فوریه 1, 2021 By haminp 0

Gyeongbuk-do ، یک کنفرانس ویدیویی با معاون رئیس جمهور از اقدامات کلی برای تعطیلات سال نو قمری برگزار کرد

[ad_1]

[경북타임뉴스=남재선기자]در تاریخ 1 فوریه ، گیونگ سانگ بوک دو قبل از سال جدید قمری ، بزرگترین تعطیلات کشور ، یک کنفرانس ویدئویی با معاونان رهبران Si / Gun در مورد اقدامات جامع برای جشن سال نو قمری ، به ریاست معاون فرماندار کانگ سئونگ جو برگزار کرد.

این کنفرانس ویدیویی برای بررسی پیشرفت هر یک از زمینه های اقدامات جامع برای سال نو قمری تهیه شده توسط استان گیونگ بوک و تمرکز بر مناطقی که بیشترین ارتباط را با زندگی ساکنان دارند ، مانند قرنطینه کرونا 19 ، اقدامات پزشکی فوری ، اقدامات رفاه عمومی و اقدامات مدیریت ایمنی.

معاون فرماندار کانگ پس از دریافت گزارشی از روند اقدامات جامع سال نو در هر اداره و ایالت ، از طریق پیوند ویدیویی با معاونان رئیس جمهور شهرها و شهرستانها ، آمادگی برای تعطیلات و مسائل در حال تعلیق را در 23 شهر و شهرستان بررسی کرد. مدیریت ، مانند تبلیغ مقررات قرنطینه زنده و قرنطینه گسترده و ضد عفونی از امکانات چند منظوره و آسیب پذیر از عفونت.

همچنین ، در طول فصل تعطیلات ، ما با انجام یک پاسخ در زمان واقعی به COVID-19 و آزمایشات تشخیصی سریع و درمان برای بیماران مشکوک و تأیید شده ، پاسخ قرنطینه ای پیشگیرانه و عمیق را صادر کردیم. ما مقدمات عمیقی را در ماه فوریه انجام خواهیم داد تا در امر واکسیناسیون دولت علیه واکسن اختلالی ایجاد نشود.

ما همچنین از SME ها ، صاحبان مشاغل کوچک و افراد مستقل که مستقیماً تحت تأثیر کرونا 19 قرار گرفتند خواستند تا به اقدامات حمایتی رفاه عمومی متناسب با وضعیت هر شهر و شهرستان توجه کنند و با احیای مجدد مصرف ، تقاضای داخلی را تحریک کنند. “از آنجا که او نگران افزایش قیمت محصولات حیوانی است ، او خواست که با دقت ثبات عرضه و تقاضای مواد غذایی را مطالعه کند.

به ویژه با تأکید بر ایمنی ساکنان در فصل تعطیلات ، توصیه می شود از طریق بررسی ایمنی در تأسیسات چند منظوره و تأسیسات خطرناک برای آتش سوزی و همکاری ، به انواع بلایا ، بلایا و حوادث مربوط به ایمنی ، مانند آتش سوزی در جنگل ، واکنش عمیقی نشان دهیم. با آژانس های مرتبط مانند پلیس و ایستگاه های آتش نشانی.

معاون اجرایی فرماندار کانگ سونگ جو گفت: “برای اطمینان از اینکه هم ساکنان و هم عودت کنندگان می توانند تعطیلات را با خیال راحت و راحت سپری کنند ، ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا تعطیلات را در هر منطقه ای که امروز بحث می شود ترویج دهیم و به ویژه اطمینان حاصل کنیم که همسایه ای وجود ندارد. در زمان های سخت به دلیل COVID-19 و موج سرما حاشیه ساز می شود. لطفا سعی کنید آن را به تعطیلات سال نو میلادی تبدیل کنید. “

در همین حال ، استان گیونگ بوكگونگ 14 فوریه را به عنوان یك دوره كلیدی برای اقدامات جامع برای تعطیلات سال نو میلادی تعیین كرده است: △ پیشگیری و درمان درمانی صرفه جویی در اقتصاد انسانی △ ایمنی و حمل و نقل △ چهار اقدام ، قرنطینه ویژه ، مراقبت های پزشکی فوری ، ارتقا consumption مصرف و احیای اقتصادی

در طول دوره تعطیلات از 11 تا 14 فوریه ، یک وضعیت جامع برای تعطیلات سال نو میلادی با 23 شهر و شهرستان برای هر زمینه مورد سو استفاده قرار می گیرد (واکنش تاج تاج 19 ، مراقبت های پزشکی اورژانس ، فاجعه آتش سوزی ، جلوگیری از آتش سوزی جنگل ، حمل و نقل ترافیک ، مدیریت ترافیک) جاده ها ، بیماری های همه گیر دام ، مدیریت محیط زیست ، مدیریت آب) ما قصد داریم با انجام کارهای اضطراری سریع به همه موارد اضطراری و ناراحتی که در فصل تعطیلات رخ می دهد ، پاسخ دهیم.

[ad_2]