ژانویه 28, 2021 By haminp 0

Gumi City و SK Siltron توافق نامه ای را برای پروژه خوشبختی بزرگسالان On-Tact حفظ می کنند

[ad_1]

[구미타임뉴스=김이환 기자] در شهر گومی (شهردار سه یونگ ژانگ) در تاریخ 27 ، از ساعت 16:00 در دفتر شهرداری برای همکاری های تجاری بین المللی ، SK Siltron ، مرکز Gumi برای کمک های اجتماعی ، مرکز Geumo برای کمک های اجتماعی ، 5 مراکز خدمات خانگی ، Gumi Saranggori Bank ، Tassarang Enterprise Social ، Gumi Saemaul شورای شبکه ایمنی با همکاری انجمن بازرگانان بازار مرکزی تشکیل شد و مراسم توافق برای پروژه Tact برگزار شد ، که جعبه های رایگان برای ناهار افراد مسن محروم.

پروژه TheOn Tact یک کمک داوطلبانه از 690 کارمند Sk Siltron و 130 میلیون درآمد به عنوان صندوق شرکتی است که از طریق صندوق رفاه اجتماعی عمومی و یک توافق نامه تجارت چند جانبه امضا شده از طریق مشارکت های خصوصی خصوصی برای شهر گومی تعیین شده است و منجر به تاج 19 می شود. تصمیم گرفت 75000 جعبه ناهار رایگان (معادل 130 میلیون بوی بد) برای 400 سالمند آسیب پذیر و نگران تهیه کنید.

شهر خدمات اداری برای خدمات غذایی فراهم می کند ، Sk Siltron هزینه های شغلی ، مرکز مراقبت اجتماعی عمومی را تأمین می کند ، مرکز خدمات ارشد ناهار را برای افراد مسن فراهم می کند ، جعبه های ناهار را برای شرکت اجتماعی تأمین می کند ، تاسانا یک شرکت اجتماعی است ، تزئینات ناهار و فدراسیون گومی را ایجاد می کند بازارهای مرکزی Saemaul برای تزیین و تصمیم به همکاری برای تأمین روان مواد غذایی لازم. این امر به منافع مختلف بخشهای دولتی و خصوصی در حمایت از اقشار آسیب پذیر و همکاری با یکدیگر برای احیای حقوق تجارت محلی معنی می بخشد.

ژانگ یونگ هو ، مدیر عامل Sk Siltron گفت: “بیماری همه گیر کرونا 19 بر گروه های آسیب پذیر مانند افراد مسن و کودکان تأثیر می گذارد. ما با سازمانهای مختلفی مانند شهر گومی به هم خواهیم پیوست تا کسی در منطقه گومی غذا را از دست ندهد. “به عنوان شرکتی که به مشکلات جامعه خود متعهد است و به دنبال حل مشکلات جامعه است ، ما مسئولیت های خود را انجام می دهیم و برای یک جامعه پایدار تلاش می کنیم. من انجامش میدهم. ”

شهردار گومی ژانگ سه یونگ گفت: “علی رغم مشکلات زیادی که این شرکت به دلیل کرونا 19 دارد ، ما از رئیس یونگ هو ژانگ و رئیس و کارمندان sk Siltron به دلیل حمایت از جعبه های ناهار برای جلوگیری از وعده های غذایی افراد مسن و کودکان منطقه ما بسیار تشکر می کنیم ، و همچنین رئیس موسسه. ما سپاسگزار و احترام بی حد و حصر خود را برای انجام تعهدات اجتماعی شرکت Noblesse Oblige ابراز می داریم. ”

SK Siltron فعالیت های کمک های اجتماعی زیادی را برای جامعه گومی انجام می دهد ، مانند تهیه جعبه ناهار برای بزرگسالان و کودکان محروم ، تهیه وسایل خاموش کننده آتش به ایستگاه های آتش نشانی ، خرید گواهینامه های هدیه Gumi Love (400 میلیون وون) و تهیه ماسک دست و ضد عفونی کننده ها.

[ad_2]