ژانویه 18, 2021 By haminp 0

Goryeong-gun با گرمای گرم به برج عشق دمای زودرس 100 درجه می رسد

[ad_1]

[고령타임뉴스=김이환 기자] گوریونگ-گان (رهبر سلاح ها ، كواك یونگ-هوان) هدف 364 میلیون درآمد 43 روز پس از شروع “كارزار اشتراك گذاری امید 2021” را افزایش داد و به برج عشق 100 درجه ای زودرس رسید.

انتظار می رفت بدلیل ترس از کمبود علاقه نظامی به دلیل رکود اقتصادی به دلیل کرونا 19 و بیگانگی اجتماعی ، کار مشترکی که از اول دسامبر سال گذشته آغاز شد ، دشوار باشد ، اما روحیه مشترک افراد مسن برج دمای هوا را خیلی زود گرم می کند . برای رسیدن به مقدار مورد نظر.

شرکت ها و سازمان های مرتبط در حوزه قضایی پیشگام جمع آوری کمک های مالی بوده اند ، و گرمای عشق از طبقات مختلف مانند فروشندگان خیابانی ، قلک های مهد کودک ، فداکاری دانش آموزان از طریق فعالیت های باشگاهی و کمک های مالی از افراد مسن ، دمای عشق را بالا برد. در مجموع 390 میلیون کمک مالی با مجموع 90 میلیون وون و 90 میلیون وون جمع شده و این کارزار تا سی و یکمین ادامه خواهد داشت.

گوریونگ-گون کواک یونگ-هوان از همه سربازانی که در این واقعیت مشارکت داشتند تشکر کرد و اظهار داشت: با تشکر از افراد مسن با روحیه گرم اشتراکی موفق شد زودتر از هر سال به هدف جمع آوری کمک مالی برسد. با تشکر از کرونا 19. او گفت که آن را با دقت تحویل می دهد تا گرما برای همسایگان بی بضاعت تسلی گرم باشد.

[ad_2]