ژانویه 19, 2021 By haminp 0

Goryeong-gun ، به عنوان برنده پروژه ساخت و ساز و مسابقه طراحی معماری دبیرستان دولتی Goryeong-gun انتخاب شد

[ad_1]

[고령타임뉴스=김이환 기자] Goryeong-gun اعلام کرد که یک مسابقه طراحی معماری برای پروژه دبیرستان مردمی Goryeong-gun در منطقه 341-11 ، Gaebin-ri ، Daegaya-eup ، Goryeong-gun برگزار کرده است.

در نتیجه دریافت درخواست برای مسابقه طراحی ، 8 شرکت در سراسر کشور در 5 ژانویه کارهای عالی را پذیرفتند و هیئت داوران در 14 ژانویه تشکیل شد تا یک بررسی دقیق و منصفانه دریافت کند.

در نتیجه غربالگری ، سرانجام کار Cheol-Jun Yoon ، نماینده معماران و مهندسان Samwon ، به عنوان یک شغل برنده و کار معماران و مهندسان Gidan ، معماران و مهندسان Hangil ، DSA Architects & Co. ، Ltd. حقوق اولیه و جزئی طراحی به آثار برنده شده اعطا می شود و برای 4 اثر برنده دیگر از 5 میلیون تا 20 میلیون وون غرامت پرداخت می شود.

پروژه برنده دارای مساحت کل 3925 متر مربع با سه طبقه بالاتر از سطح زمین است و قصد دارد در اواخر ژانویه قراردادی را برای خدمات طراحی اساسی و دقیق منعقد کند و با پیشنهاد مناقصه در حدود ماه سپتامبر و ساخت کامل در آوریل 2023 ساخت آن را آغاز کند.

پیش بینی می شود که با ساخت یک دبیرستان سرپوشیده چند منظوره جدید ، دبیرستان قدیمی نظامی ، مشکل کمبود فعالیت های ورزشی و فرهنگی حل شود و با معرفی امکانات ورزشی مناسب برای افراد مسن ، قدرت بدنی ارتش ارتقا یابد و کیفیت زندگی بهبود یابد.

[ad_2]