ژانویه 21, 2021 By haminp 0

Gimcheon-si از سیستم جبران خسارت غیر قانونی برای جمع آوری تبلیغات استفاده می کند

[ad_1]

[김천타임뉴스=김이환 기자] از اول فوریه ، Gimcheon-si (شهردار چونگ-سئوپ کیم) سیستم جبران خسارت برای جمع آوری تبلیغات غیرقانونی را برای ایجاد یک فضای پاک خیابان گسترش می دهد.

بنرها ، اعلامیه ها و پوسترهای غیرقانونی که در کنار جاده نصب شده اند ، نه تنها مانع زیبایی شناسی شهر می شوند ، بلکه با نصب بنرهای مختلف دائماً از ناراحتی وسایل نقلیه و خطر تصادفات ایمنی شکایت دارند.

Gimcheon City قصد دارد سیستم جبران خسارت برای جمع آوری تبلیغات غیرقانونی برای شهروندان بالای 19 سال و به عنوان ساکنان Gimcheon را برای تشویق شهروندان به شرکت برای تمیز کردن و لذت بخش کردن Gimcheon ، گسترش دهد.

بسته به اندازه آگهی ، سیستم جبران خسارت برای جمع آوری تبلیغات غیرقانونی از 2000 تا 4000 برنده در هر صفحه و 50 برنده برای تبلیغات در پوسترها ، بروشورها و کارت های بازرگانی ، حداکثر تا 500000 درآمد برای هر نفر در ماه است. .

آگهی های جمع آوری شده علاوه بر برخی از نشریات ، شامل بنر ، پوستر ، آگهی تبلیغاتی و کارت ویزیت است.

با این حال ، هدایت و ترویج رویدادهای تشریفاتی ، رویدادهای مدارس ، تشریفات مذهبی ، مدیریت امنیت تأسیسات ، فعالیت های سیاسی مشروع و جنبش های کارگری ، پیشگیری از حوادث ایمنی و ترافیک و دستورالعمل های انتخابات تحت قانون کمیسیون انتخابات مشمول قوانین مربوط نیستند. . ب – بنرهای نصب شده روی نرده ها به دلیل احتمال اختلافات مربوط به املاک خصوصی از پرداخت غرامت مستثنی هستند.

[ad_2]