ژانویه 7, 2021 By haminp 0

Fuwa-chan ، “رژیم NHK” سرد نیز خوب است صدای ستایش از “استراتژی” نشان داد: J-CAST News

[ad_1]

Fuwa-chan ، یوتیوب محبوب و با استعدادی ، امشب (6 دی ماه 2021) در Tokui ، Goto ، Beautiful SHELLY و Yoshino Sashihara (تلویزیون نیپون) ظاهر شد. برنامه ها در میدان جنگ اصلی و طرف غیر منتظره او توجه بسیاری را به خود جلب کرد.

  • Fuwa-chan (فیلمبرداری شده در دسامبر 2020)

    Fuwa-chan (فیلمبرداری شده در دسامبر 2020)

  • Fuwa-chan (فیلمبرداری شده در دسامبر 2020)

“من زیاد فکر میکنم”

در این برنامه ، با عنوان “استراتژی متنوع کودکان داغ فروش 2021” ، استعداد Nao Asahi ، گروه جانی “ABC-Z” Ikuto Kawai ، سه نفر خنده “3 ساعت قهرمان” ماکی فوکودا و دیگران. جمع عالی برخی از فروشندگان داغ. وقتی کاوای از نبوغ روزمره خود صحبت کرد ، “من صدای معمولی دارم ، بنابراین سعی می کنم سطح و رنگ و بوی آن را بالا ببرم (در تنوع و رادیو)” ، فوآ چان گفت: “من خیلی فکر می کنم. من با او همدردی می کنم. او گفت که سعی دارد بگوید “وقتی عنوان بود (نقش) ، به جای اینکه چیزی جالب بگوید ، شاد و سرحال بود” و کیفیت صدای تکان دهنده VTR را نشان داد ، که در واقع دمدمی مزاجی است. بیرون خواهم رفت “

علاوه بر این ، به عنوان برنامه ای برای شلوغ ترین هفته در سال 2020 ، Fuwa-chan ، که ضبط 4 کتاب را مدیریت می کند ، شامل ضبط برنامه های تلویزیونی ، فیلمبرداری و تدوین یوتیوب و ظاهر شدن “تلویزیون 24 ساعته” در پایان موقعیت دو روزه در جزیره. وقتی برنامه خالی “فشرده” منتشر شد ، استودیو مجموعه ای از صداهای فریاد مانند را منتشر کرد.

[ad_2]