فوریه 4, 2021 By haminp 0

Express Expressway Daejeon Chungnam کره 3 میلیون بوی بد برای کمک به همسایگان در تعطیلات سال نو میلادی اهدا می کند

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] روز چهارم ، دفتر مرکزی Daejeon Chungnam از کره اکسپرس وی (مدیر Eui-Jun Lee) 3 میلیون کمک به مرکز رفاه اداری Birae-dong (Dongjang Lee Sang-bok) برای جشن سال نو قمری اهدا کرد.

دفتر مرکزی Daejeon Chungnam از شرکت Korea Expressway Corporation به فعالیت های داوطلبانه در زمینه های مختلف مشغول است. به طور خاص ، در تعطیلات سال نو ، 3 میلیون کمک توسط Daedeok e-roum ، واحد پول محلی Daedeok-gu ، به 30 خانوار در Birae-dong با کمک 100000 بوی بد برای کمک به همسایگان نیازمند و مشارکت در پس انداز برنده شد اقتصاد محلی

رئیس Power Lee Yu-Jun گفت: “Korea Expressway Corporation به سختی در تلاش است تا ارزش های اجتماعی را به عنوان شرکتی که با مردم محلی رشد می کند ، تحقق بخشد.” او گفت که امیدوارم سال نو را گرم و فراوان بگذرانم.

Birae Dong-jang Lee Sang-bok گفت: “من می خواهم از دفتر مرکزی شرکت Expressway Corporation Daejeon Chungnam تشکر کنم که به همسایگان ما که به دلیل تمدید کرونا 19 از مشکلات اقتصادی رنج می برند اجازه داد تعطیلات سال جدید گرم ماه را بگذرانند. “

در همین حال ، دفتر Daejeon Chungnam شرکت Expressway Corporation به فعالیت های تأمین اجتماعی خود ادامه می دهد ، از جمله هزینه های پزشکی برای کودکان دارای معلولیت شدید ، بورسیه تحصیلی جوانان و حمایت از همسایگان نیازمند در تعطیلات سال جدید قمری و تعطیلات Chuseok برای افراد فقیر در جامعه محلی.

[ad_2]